Každý hlupák má šanci se ještě více ztrapnit a socani jsou v tom velemistři

Kolik senátorů kteří hlasovali o nějaké trapné, hloupé, populistické a kreténské „žalobě“ souhlasilo se vstupem spojeneckých vojsk do ČSSR? Všichni, kteří byli za minulého režimu komunisté. Každý komunista s tím musel souhlasit a každý, kdo byl „přizdisráč“ s tím taktéž souhlasil. Velezrada? Co to je za slovo? Asi je to takové slovo, které dokáže korespondovat s lidmi, kteří vědí jak s ní naložit. Oni tomu slovu dali rozměr. Velezrada podle úchylů ze Senátů, je jich tam 38, znamená zradit českou malost, českou závist a český postoj k životu plný podlézavostí, slizkosti a odpornosti. Banda tupých hlav se musela spojit to jednoho šiku, aby mohla zaútočit na jednoho jedince.

Společnost se nezměnila, je stejná, proto se nesmíme divit, když velká část figurek české politiky leze do zadnice bruselské stejně vehementně, jak lezli do zadnic moskevských. Kdysi jsem prohlásil, že bych rád poznal duševně zdravého sociálního demokrata. Měl jsem možnost s několika se sejít, i s výše postavenými, v tom spolku duševních mrzáků, kterému říkají ČSSD, neměl jsem štěstí. A už nechci ani žádného objevovat. Po včerejšku může být členem ČSSD, na jakékoliv úrovni, opravdu jen člověk mentálně retardovaný a čím větší funkci v té partaji zastává, tak musí být jeho retardace mentální hlubší a hlubší.

Nebudu je okřikovat, protože oni se mají právo ztrapnit. Je to jejich svaté právo. Hlupák se musí ztrapňovat, jelikož je to jeho poslání. Nejhorší však je, že v našem národě je takových závistivých, líných hlupáků velmi hodně. Je jich většina. Proto se nesmíme divit, když nám stále něco vnucují. To je ten nádherný sociální stát, kdy při žraní ze společného jsou si všichni rovni (přerozdělování), nebo rovnější (čím méně přispíváš, tím více můžeš žrát). Zatím co při plnění tabule žranice rovnost neexistuje, menšina musí nakrmit línou většinu. To je model sociálního státu. Pak se nedivte, že druhá komora parlamentu, kde je používán většinový systém volby, je přeplněn dobytky a prasaty.

Máme takové politiky, jaký jest národ. To platí o politicích na všech úrovních. Ti senátorští byli akorát vícero vidět. Proč? Protože součastný prezident byl i častým terčem českého žumpoidního žurnalismu. Ono český novinář je stejný, jako český politik. Tito dva tvorové žijí v určité symbióze. Pokud jsou podprůměrní většinoví politici (tady se jedná už o širší spektrum, nežli jen socani) ohroženi politikem, který vyčnívá z průměru svou inteligencí, vizí nebo čímkoliv, takoví co mají potencionál být úspěšní, tak se ti malí dohodnou s žurnalisty, aby byl takový jedinec mediálně zničen. To se novináři naučili za bolševika. Mladým to taky vyhovuje, nemusejí pátrat po pravdě, ale jen na politickou objednávku přímo lhát.

Otázka ovšem zní jinak. O žalobě 38 idiotů bude rozhodovat Ústavní soud, kde v jeho čele sedí taky marxistický socan, ovšem s dalším sobě rovným je kamarád, a ten si po Václavu Klausovi na Hrad v Praze usedne. Miloš Zeman se k velezradě vyjádřil velmi pejorativně. A jeho kamarád na Ústavním soudu, chce být ještě jednou jmenován. Zvítězí proto zdravý rozum? Kdepak budou o tom rozhodovat zase jen jiní socialisté, kteří ovšem mají jiné své přízemní zájmy a proto se jim přízemní zájmy jiných nehodí, tak to bude vypadat na oko jako rozumné rozhodnutí, které bude ovšem motivováno pouze osobním prospěchem.