Vítězství je naše

Dmitrij Anatoljevič Medveděv si na svém telegramovém účtu položil řečnickou otázku: „Za co bojujeme?“ V příspěvku, kdy v rámci Dne národní jednoty zdůvodňuje, proč je ruský postoj v rámci boje za svobodu na Ukrajině správný.

Dmitrij Anatoljevič Medveděv a Vladimir Vladimirovič Putin - reprodukovaná fotografie

„Rusko je obrovská a bohatá země. Nepotřebujeme cizí území, všeho máme nadbytek. Ale je to naše země, která je pro nás posvátná, ve které žili naši předkové a ve které dnes žijí naši lidé. A kterou nikomu nedáme,“ píše třetí prezident Ruské federace (RF), bývalá ruský premiér a nynější místopředseda Rady bezpečnosti RF.

Dále pak dodává, že nyní Rusko chrání své lidi: „Bojujeme za všechny naše lidi, za naši zemi, za naši tisíciletou historii.“

Kdo bojuje proti nám?

Ukrajinský nacista a narkoman


V rámci identifikace útočníků na ruskou civilizaci se Dmitrij Anatoljevič vyjádřil takto: „Dnes proti nám stojí představitelé umírajícího světa. To je parta šílených nacistických narkomanů, jimi zdrogovaných a zastrašovaných lidí a velká smečka štěkajících psů z westernové chovatelské stanice,“ tradičně ironizuje a trefně popisuje ukrajinské nacistické bojůvky, které ovládly tamní zemi a jejich americké pány, kterým ti narkomani na Ukrajině slouží jako poslušné děvky.

K podporovatelům těch válečných štváčů ruský místopředseda Rady bezpečnosti uvádí, že s těmi táhne pestrá smečka chrochtajících prasnic a úzkoprsí obyvatelé zhroucené západní říše, kterým po bradě stékají sliny z degenerace. Tak vidí ty všechny ukrofily s modrožlutými hadry, Fialy, Rakušany a jiné devianty.

Rusko zatím reagovalo zdrženlivě

„Nemají žádnou víru a ideály, kromě obscénních návyků, které si vymysleli, a jimi zavedených standardů dvojitého myšlení, které popírají morálku propůjčenou normálním lidem. Proto, když jsme proti nim povstali, získali jsme posvátnou moc,“ dodává důvod proč je ruská víra tak silná.

Kde jsou naši staří přátelé?

Zdegenerovaný lidský odpad Evropské unie


Podle Dmitrije Anatoljevič Medveděva je jedno, že Rusko přišlo o některé spojence, kteří si podle jeho slov na přátele jen hráli: „Opustili nás někteří vyděšení partneři. Nestaráme se o ně. Vlastně to nebyli ani naši přátelé, ale jen náhodní spolucestující,“ kdy podle něj byli na Rusko přilepení a přistátí jen jako pijavice.

„Zbabělí zrádci a chamtiví přeběhlíci padli do hluboké země – nechte jejich kosti hnít v zemi. Nejsou mezi námi, ale stali jsme se proto silnějšími a čistšími,“ nelituje je bývalý ruský prezident, kdy naráží patrně na země Evropské unie, které se tvářily jako partneři RF, minimálně v mezinárodním obchodě.

Proč jsme dlouho mlčeli?

Matka Vlast


„Byli jsme slabí a zničení nadčasovostí. A nyní jsme setřásli lepkavý sen a ponurý opar posledních desetiletí, do něhož nás uvrhla smrt bývalého Otce vlasti. Jiné země čekaly na naše probuzení, znásilněné pány temnoty, otrokáři a utlačovateli, kteří sní o své monstrózní koloniální minulosti a touží udržet si moc nad světem. Mnoho zemí jejich nesmyslům dlouho nevěří, ale stále se jich bojí,“ popsal bývalý ruský premiér Medveděv pocity, proč tak dlouho čekali, než se rozhodli z Kyjevské Rusi vyříznout hnisající vřed nacismu.

Podle něj se tápající brzy probudí: „Brzy se probudí úplně. A až se prohnilý světový řád zhroutí, pohřbí všechny své arogantní kněze, krvežíznivé adepty, zesměšňující služebníky a němé nemyslící otroky pod mnohatunovou hromadou svých trosek,“ tak vidí vysoký ruský představitel konec nadvlády Spojených států a tzv. Kolektivního Západu nad světem po rozpadu unipolárního světa s nástupem multipolárního s mocenskými centry mezi Pekingem a Moskvou v partnerství BRICS a ŠOS.

Jaké jsou naše zbraně?

Dmitrij Medveděv při návštěvě kostela Božího hrobu v Jeruzalémě (foto: Dmitrij Astakhov/RIA Novosti)


Podle Dmitrije Anatoljeviče je pro Rusko nesilnější zbraní pravda a pro jejich nepřátelé je to lež s tím, že v očích stvořitele může vyhrát jen pravda, nikoliv lež.

„Zbraně máme různé,“ píše na svém telegramu a dodává, že Rusko má možnost poslat všechny nepřátele do ohnivé Gehenny. „ Ale to není náš úkol. Nasloucháme slovům Stvořitele ve svém srdci a posloucháme je. Tato slova nám dávají posvátný účel. Cílem je zastavit nejvyššího vládce pekel, bez ohledu na to, jaké jméno použije – Satan, Lucifer nebo Iblis. Neboť jeho cílem je smrt. Naším cílem je život,“ obvinil nepřátele Ruska z toho, že slouží temnotě.

Satan (Spojené státy) má to jediné: „Jeho zbraní je složitá lež,“ míní místopředseda Rady bezpečnosti a uzavírá jednoznačně: „ A naše zbraně jsou Pravda. Proto je naše věc správná. Proto bude vítězství naše!“