J. R. Biden nezvládl vhodit hlasovací lístek do urny

J. R. Biden, který ani neví, že je vůdce Spojených států, nezvládl průběh hlasování v pololetních volbách do Kongresu, musel se uchýlit k pomoci dobrovolníka. Nedokázal vhodit hlasovací lístek do urny.

J.R. Biden se ztrapňuje ve volební místnosti

J. R. Biden volil o den dříve v Delaware v pololetních volbách do Kongresu. Přivedl si sebou do volební místnosti svou vnučku. Video ze zábavné akce bylo distribuováno televizním kanálem C-SPAN. Drobný zádrhel nastal již ve fázi registrace, kdy J. R. Biden nezvládl svůj podpis za vydaný hlasovací lístek. Vnučka si se zařízením poradila napoprvé a odešla do volební místnosti. O něco později J. R. Biden také přistoupil k hlasování a komedie mohla začít.

Po nějaké době se zpoza opony začal obracet na dobrovolníka čekajícího venku, který začal odpovídat na otázky amerického asi-prezidenta a objasňovat, v jaké fázi se proces volby nachází. “Žárovka svítí?” zeptal se muž. “Jo,” potvrdil senilní Biden.

Americký terorismus a střelba EU do vlastní nohy

Poté došlo ke krátké výměně poznámek, dobrovolník zpoza opony krok za krokem vysvětlil další postup jak hlasovat. Prezidentova vnučka, která volila poprvé, už tou dobou opustila místo za plentou, byla tam necelou minutu. Bidenovi to trvalo asi jeden a půl minuty. “Hlasoval jsem,” komentoval to americký prezident J. R. Biden s úsměvem idiota a přiznal, že to nedokázal bez pomoci dobrovolníků ve volební místnosti.