Ploty na hranicích. Ubrání nás? Ano, pokud budou i na západní hranici

Bruselská říše – nové slovní spojení prezidenta Václava Klause asi nejlépe vyjadřuje dnešní EU. Říše – Impérium, tedy něco co nemá jasně dané hranice, kdy vliv není spjat s hranicí a navíc i tento vliv bývá v rámci strachu a propagandy přeceňován. Tento vliv Bruselská říše uplatňuje na migranty. Nebojme se a braňme se.

Plot na maďarské hranici proti migrantské svoloči

Plot na maďarské hranici proti migrantské svoloči

Co s migrujícími vetřelci do Evropy? Co s těmi, co sem ještě chystají se táhnout? Co s těmi, kteří tady už vesele žijí a islamizují Evropu ve spolupráci s politickou korektností, kdy se jim ustupuje snad až za hranici propasti, do které se naše společnost řítí?

Politici V4, Makedonie a Bulharska jednali o migraci na summitu v Praze, kdy se dohodli, že by měl být postaven plot na hranici mezi Makedonií a Řeckem, když Řecko nebrání přílivu vetřelců z Turecka. Obdobný plot bude již skoro rok stát v Bulharsku. To jen tak mimochodem, co Vám česká mediální župa v čele s ČT nesdělí.

Bude ovšem takový plot stačit? Pokud se neuzavře invazní tok do Evropy, absolutním uzavřením vnějších hranic, tak bude celkem k ničemu, jelikož invazní vlna, tak jako každá jiná vlna si najde díru a zaplaví to, kam se řítí. Ovšem pokud se nám podaří uzavřít Evropu před migrací vetřelců, tak máme stále problém. Máme jich tady stovky tisíc, snad i miliony, jelikož ani precizní Němci na statistiku nevědí, kolik jich vandruje po Německu.

A to musíte připočítat, kolik jich je ve Francii, Dánsku, Švédsku, Rakousku… Co budou dělat vetřelci až to tam jako kobylky vydrancují? Přesunou se na čerstvé, proto je mí třeba ploty na hranici s Německem a Rakouskem, jelikož kdykoli může nastat reversní tok migrační vlny, kdy cílem bude střední Evropa.