V druhém kole nevolím; Oba jsou stejní šmejdi

Prezidentské volby se posunuly do druhého dějství. Miloš Zeman se svým výsledkem ukázal, že jeho politika v prezidentském úřadu po volbách do Poslanecké sněmovny, kdy pak umožnil vládu StBáků okolo Babiše, které přezdívám “soubor kreténů,” byl činem špatným a hanebným. Je to důvod, proč nemohl být zvolen v prvním kole, ač tyto šance měl, ale přišel o ně v obětí StBáka Andyho Babiše.

Radek Velička

Jiří Drahoš je stejná svině jako Babiš. Takže tady není menší a nebo větší zlo – oba představují zlo stejné. Zemana není nutno představovat, ale o Drahošovi byste měli vědět, že je to kreatura stejná jako Babiš. Následně budu citovat zdroj blízký redakci, který ovšem díky svému profesnímu působení nechce být jmenován:

Kdo je prof. Jiří Drahoš: Jiří Drahoš, kandidát na prezidenta. Nar. 1949. Jako prověřený soudruh, působil také na zahraničních pobytech ve Spolkové republice Německo (1985-1986) a na Univerzitě Sao Paulo v Brazílii…… Podle zápisků kpt. StB ing. Jana Šandy, 2. správa, řídícího důstojníka Drahoše, viz ÚSTR: Drahoš byl v roce 1985 získán Státní bezpečností pro spolupráci, záminkou k jeho získání byla jeho záliba v nezletilých chlapcích. Protože byl důvěrníkem StB, nemusel vstoupit do KSČ stejně, jako i jiní konfidenti StB, jeho řídící důstojníci ho poslali v roce 1985 na roční stáž do SRN. Jeho svazek byl skartován v prosinci 1989, krycí jméno Drahoše – “Bas”, patrně proto, že zpíval ve sboru, někdo tvrdí, že “Akademik”. Drahoš svým kolegům kradl nápady, proto má několik spoluautorství na různých patentech, existují svědectví: “Buď budu uvedený jako spoluautor nebo nebude žádný patent.” Sluníčkáři byl vybrán pro snadnou vydíratelnost a poslušnost. Lidé z tvrdého bolševického jádra Charty mají k dispozici nejen kopii jeho skartovaného svazku StB, ale i další materiály ohledně jeho sexuální úchylky a ututlaných případů, také důkazy zahlazení jeho krádeží výměnou za nadstandardní výkony při spolupráci s StB a konečně vydírání kolegů ohledně spoluautorství na patentech. Donášel na všechny i na své kolegy z pěveckého sboru.

Ten kdo bude volit Zemana, tak bude volit potažmo i jeho dvojče StBáka Babiše, kterému současný prezident už moc předal, ač Babiše 2/3 voličů ve vládě nechtělo. Zeman se tak postavil lidem a ti mu to v prezidentských volbách spočítali.

Kdo bude volit Drahoše s falešnými brýlemi, tak bude volit StBáckou svini rovnou. Jediné jak si nechat rovnou páteř je nejít k druhému kolu voleb. Nízká volební účast zajistí novému “prezidentovi” slabý mandát a to je také řešení.