Volím Petra Hanniga

Je poslední den v roce 2017 a to je necelých čtrnáct dní do prezidentských voleb. Předvolební kampaň je ukrytá do svátků vánočních, vánočních pokusů souboru kreténu Andyho Babiše o vládnutí a štěkotů mopslíků havloidní kavárny u kolenou Miloše Zemana a těch méně odvážných u jeho mediální hlídače Ovčáčka.

Radek Velička

Nenesu toto poselství z přelomu roku za celou redakci, ale jen za sebe. Petra Hanniga znám osobně a několikráte jsme se setkali. Je to člověk, který má tah na bránu a ve svém oboru dokázal neuvěřitelných úspěchů, jak na poli kompozice hudby tzv. “ušletilé,” tak ale i byl úspěšným hitmaker.

Proč by byl i dlouholetý politik Petr Hannig dobrým prezidentem České republiky? “V první řadě NIKDY nechci přijímat euro, které znehodnotí důchody, platy i úspory. Navíc bychom museli platit dluhy za Řeky a možná i další státy jižního křídla EU. S korunou jsme na tom ekonomicky mnohem lépe než ty státy, které platí eurem. Nenechme se připravit o naší korunu, která je zárukou samostatnosti našeho státu. Bez vlastní měny nemůže být suverenita. Dále rozhodně nejsem eurofederalista, kterýmžto pojmem se označuje Miloš Zeman. Pražský Hrad je historické sídlo českých králů a československých a českých prezidentů. Mají tam vlát pouze dva z našich státních symbolů a to česká vlajka a standarta prezidenta republiky. Jiné vlajky pouze při státních návštěvách,” míní Petr Hannig.

Dále k Miloši Zemanovi dodává: “Miloš Zeman prosazuje, aby hlavním městem Izraele byl Jeruzalém, i když to vyvolá problémy. Mě zajímají hlavně problémy našich občanů a ne problém, kde bude hlavní město, kteréhokoliv státu. Prostě těch rozdílů je mezi mnou a panem prezidentem dost a dost.” Navíc podle něj všichni zbylí kandidáti mají v programu jediné – vymezovat se současnému prezidentovi.

Ale já mám další důvod proč volit Petra Hanniga prezidentem. Jsem zastánce svobody slova a ne našeho bolševického omezování svobody slova. V České republice žádná svoboda slova není, jejím pokusem o její užití můžete maximálně o svobodu přijít. Mé zkušenosti z cenzurou jsou ohromné: Trestní stíhání, souzení, osvobození a odškodnění, které nepokrylo náklady státní šikany, takže mě policejní, prokurátorská a bolševická zvůle stála jedno sto tisíc korun. Více detailně jsem se rozpovídal i s důkazy a fakty v Dotazníku pro … Alexandra Vojty:

https://youtu.be/yhzJ73Tru-w

Ke svobodě slova Petr Hannig uvedl: “Na základě případů nejenom A. B. Bartoše, ale i dalších, jsem horlivým zastáncem prvního dodatku ústavy USA o bezpodmínečné svobodě slova. Myslím si, že potírání svobody slova jsme si v našem geografickém prostoru užili už dost a dost.”

Kdy sice Petr Hannig nemůže souhlasit se vším, co Adam Bartoš napsal a řekl, ale nesouhlas, to je tak to poslední možné. Za slova a jiné postoje ve svobodné společnosti trest nehrozí. V totalitě ano. “Nejčastější otázka novinářů od samého prvopočátku,” zmiňuje nepochopitelné jednání novinářů, kteří nechtějí informovat, ale rovnou soudit a vykonávat popravy na hranicích, kdo z nich se necítí jako mediální Boblik na zámku ve Velkých Losinách?

„To Vám nevadí, že Vás podporuje antisemita Bartoš?“ Samozřejmě, že tím nemyslí Piráta Bartoše s dredy. Ten by samozřejmě médiím nevadil, neboť jeho názory jsou kompatibilní s přáním věrchušky EU. Jedná se Adama Benjamina Bartoše, který „zaujal“ nejenom novináře, ale hlavně policejní a soudní mašinérii svými slavnými šibeničkami směrovanými proti vládě tehdejšího premiéra Sobotky. A výrokem v Polné, za který byl odsouzen, i když smysl toho výroku, jak mi vysvětlil, byl naprosto jiný než jak ho pojal soudní znalec. Vzhledem k tomu, že jsem zastáncem Voltairovy myšlenky ve smyslu „Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale udělám vše pro to, abyste to mohl říkat i nadále“ , jsem proti tomu, aby byl někdo postihován za to, co řekl nebo napsal, zvláště, když po svobodě běhá spousta zločinců a násilníků. Samozřejmě, že nesouhlasím s Bartošovými seznamy, nesouhlasím s určitými slovy, které vyslovoval na demonstracích.

“Nesouhlasím však také s tím, že mladý člověk, který má dvě malé děti a rodinu, nemůže najít v době, kdy je nouze o pracovníky, z politických důvodů jakékoliv i manuální zaměstnání. V minulém režimu disidenti našli práci alespoň v oněch pověstných kotelnách. Já jsem nepřecházel před sametem na druhou stranu ulice, když šel nějaký můj politicky pronásledovaný známý, a nebudu to dělat ani teď,” uzavřel kandidát na prezidenta České republiky Petr Hannig, který má mou podporu a můj hlas ve volbách.

Já budu volit Petra Hanniga. A vy?