Turecko je jeden z hlavních viníků migrační invaze do Evropy

Část ekonomických migrantů se na Evropu valí z Libye, ovšem ta hlavní rozvodněná řeka invazních migrantů pramení v Turecku. Tam se všechny hordy scházejí a berou Evropu střemhlavým útokem. Za všechny mrtvoly v moři při pobřeží Řecka může jen a jedině Turecko a tamní vládní představitelé s turecký Hitlerem Recepem Erdoganem.

Recep Erdogan

Recep Erdogan

Je to tvrdé tvrzení? A v čem. Stačí užití zdravého rozumu. Turecko nese jednu z hlavních vin na rozvratu Sýrie. To prvně. Pak dále umožňuje všem migrantům volný pohyb po svém území a dále pak migrování směrem do Evropy.

Ano, tak to je a je tomu už více než dva roky. Jen se o tom moc nemluvilo, jelikož to neohrožovalo Schengen. Z Turecka šli migranti suchou nohou do Bulharska. Bulharsko má na hranici s Tureckem plot více než rok.

Takže pokud to nejde suchou nohou do Bulharska, kde lidé jsou na islamizaci velmi hákliví, jelikož jejich země byla Osmany a pak Turky řádně drancována, tak invaze migrantů je organizována po moři. Na řecké ostrovy blízké tureckému pobřeží.

Mrtví ve vodách Egejského moře jsou mrtvoly, které má na svědomí Erdogan. Pokud by to nebyl viník, tak je Turecké pobřeží zadrátováno, aby se k vodě nemohli tyto živly dostat. Není zadrátováno, tak za mrtvoly mohou Turci. Nikdo jiný.