Česká republika jako extremistická bašta uprostřed Evropy

Včera skončené volby jasně ukázaly, že naše republika je extremistická. Uslyšíme z Rady Evropy vyhrůžky, že nás z EU vyloučí? I to se může stát, pokud si jasně přečtou volební výsledky. Nebo nás budou tolerovat a v duchu si říkat, ti Češi to zase jednou celému světu osladili a ukázali, že jsou dobří v heslu dohnat a předehnat. Mocnáře můžete naštvat dvěma způsoby. Tím že jej ohrožujete na zájmech, nebo tím, že jste lepší nežli mocnář. Nově zvolená Poslanecká sněmovna bude mít extremistickou většinu, ovšem zatím hoši extremisté spolu nemluví. Nebojte, ale oni se stejně domluví.

Hned tři extremistické komunistické strany v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky, to je světový unikát. Dále jim tam bude sekundovat jedna strana otevřeného fašismu a strana neofašistická. To vše za přispění nemarxistické socialistické levice ražení německého v podání dvou malinkých straniček, které ještě po vzoru CDU-CSU nejsou v koalici, ale co není, to vše může být.

Ptáte se, jak jsem to napočítal, že jste viděli výsledky voleb a že nic takového v lživé jejich televizi za naše peníze neříkali? Tak pohádce o tom, že ČT nešíří mediální lži, dnes snad věří jen malé děti a duševně chorobní jedinci.

KSČM jsou tradiční komunisté, ČSSD je jejich light komunistická verze. ANO to je příklad normalizační komunistické strany. TOP 09 je zase strana otevřeného fašismu, kdy ÚSTVIT přímé demokracie je pro změnu stranou neofašistickou. A na konec dvě strany nemarxistické socialistické levice ODS a KDU-ČSL.