Andy Babiš o migraci lže. Jako ostatně vždy

Exkomunista, StBák, stíhaný pro podvod, manipulátor, lhář, demagog, dojič dotací a někde v řadě i premiér České republiky, Andy Babiš, ač slovenský přivandrovalec, takticky lže, když tvrdí, že jeho vláda je proti přijímání migrující svoloče do Evropy. Jedná o jeho taktiku hesel, které nejsou tak prázdné, ale tvoří mu alibi. Babiš, když mluví tak nemluví pravdu, ale lže a to ještě navíc populisticky. Jeho slova mohou znamenat cokoliv, jen ne pravdu.

Foto z hajzlem

Babiš prohlásil a velice razantně, jak je jeho stylem, že je proti přijímání nelegálních migrantů. Tečka. Tolik jeho heslo, pronesené buranským stylem polointeligentního jedince.

Ovšem jeho vláda jedná v rámci OSN o migračním paktu – tedy o nástroji, jakým se nelegální migrace potře, vymaže a přestane být. Ovšem migraci to nezastaví – jen si z migrace udělá lidské právo a tím nelegální migranti zmizí. Budou jen migranti legální.

A Babiš řekl, že je proti příjmu nelegálních migrantů, o legálních nemluvil. Nemusel jelikož jeho vláda aktivně legální migranty z východní Evropy aktivně přijímá a jeho Agrofert legální migranty z Asie zaměstnává, v otrockých podmínkách. Babiš je pro migraci. Babiš musí být promigrační, jelikož jej za to EU uplácí dotacemi pro Agrofert.

Agrofert přijal na dotacích jednou tolik, kolik zaplatil na daních, proto všichni dotujeme výrobu potravinářského odpadu, kterým nás krmí. A ty více debilnější krmí i lží, že nechce přijímat migranty. Je to jen jeho marketink.

Andy Babiš je zákeřná svině. Nikdy nedělá, co říká a vždy říká, co nedělá. Hlavně lže. Kdo lže jednou, lže stále. Kdo lže ten krade (dotace, jsou zlodějina), kdo krade ten i vraždí – kmotr Mrázek a slovenský ministr Ducký, by mohli ze záhrobí vyprávět, kdo stojí za jejich vraždami.