Svině neznají strop aneb s komunisty všech barev po hlavě do prdele!

Zvrácenost všech komunistů, jedno v jaké straně nyní zasedli, je odporná. Tolik let po sametové taškařici vidět soudruha Čubu v televizi, jak cosi po bolševicku hřímá a kritizuje své názorové oponenty, tak to je rovnou na zvracení. V radě Zlínského kraje se to komunisty jen hemží, snad jen jeden člen nebyl nikdy komunista, ale třeba jen kandidát na členství. A bývalý komunista, je něco jako bývalý černoch.

Tak nyní už zbývá, aby soudruzi ze Zlína pojmenovali zpět Zlín na Gottwaldov a pak hezky, aby to celý svět viděl a slyšel, změnit název kraje na Gottwaldovský kraj. Ono ten syfilitik a alkoholik je přeci jejich vzorem. Každý komunista chce jako Gottwald být a s kurvou s Hulvák se oženit. K demonstrantům nějaký komunistický zlořád se vyjádřil takto: Studenti přeci v listopadu chtěli svobodné volby a my jsme byli ve svobodných volbách zvoleni, tak by to měli uznat.

Zločinec nepřestane být zločincem, i kdyby byl stokrát svobodně zvolen. Hitler byl taky zvolen ve svobodných volbách. Komunisté po válce byli u nás taky zvoleni ve svobodných volbách a pak kradli, mučili, věznili a vraždili. Komunisté jako takoví jsou lidské stvůry a obludy.

V Ústeckém kraji, zase bude vládnout kreatura, která má ve své pracovně bystu V. I. Lenina. Prý ji tam nedal, ale nesundá jí. Tím krásně Bubeníček potvrdil, jak to KSČM má se svou minulostí, že to jsou stále stejní vrahouni a zloději, jako kdysi. S Bubeníčkem na věčné časy, to zítra přivedou všichni v koalici na buben! Už vidím na ČT propagační seriál, který další komunita Dvořák přikáže natočit: Kraj na severu.

To že v kraji Mamuly vládne snad nejodpornější, nejvíce slizký a nejtučnější ovar, pardon hejtman, s podporou stalinistických vykopávek z KSČM, dává zase naději na znovuotevření ostravských dolů. Oni komunisti ve všech stranách umějí krásně názorové oponenty umlčet. V šachtě při rubání si mel co chceš!

A aby komunistických zrůd nebylo málo, tak tři prezidentští kandidáti si řekli o podporu komunistů ve volbách: Pitomio Rudámůra Okamůra, Američan z Vysočan DienSTBier a Milouš Becherovka prognostická Zeman. To jsou ale noviny, že ano?

Kupředu levá zpátky ni krok, s komunisty na věčné časy, po hlavě rovnou do prdele!