GLOSA: Komunistická zrůdnost aneb svině co nemají strop

Studenti v Jihočeském kraji se jen tak nesmíří s tím, aby resort školství na krajském úřadě byl obsazen komunisty. Protestují a vyzývají rudou stvůru, aby svůj post opustila. Co oni si to vlastně dovolují, že svobodně vyjadřují svůj názor. Kdekoliv se kdokoliv ohradil proti komunistům na krajské úrovni, že do vedení krajů nepatří, tak byl ihned okřiknut, že je nedemokratické se takto vyjadřovat. Oni totiž byli zvoleni. Jejich zvolení jim nikdo nebere, protože k volbám šli patrně jen volové, proto takový výsledek.

Antikomunismus není o strašení, ale o varování, co by mohlo nastat, kdyby se ta komunistická zvířata opětovně dostala k moci.

Tímto komunisté ukazují a připomínají nám všem, jak oni to mají s demokratickými principy. Když po boku jiných idiotů řvou na náměstích, aby odstoupila vláda. Vyzývají ji k demisi. Obhajují genocidium bolševiků a jiných zrůd. Posílají kondolence do KLDR. Roní slzy nad hrobem imbecila, alkoholika a syfilitika Gottwalda. Tak to je musí společnost, rudé svině, tolerovat. Ovšem když jiná skupina společnosti demonstruje vůči nim, že jsou, jací jsou, tak to je nedemokratické. Komunisté nebyli nikdy demokraty. Komunisté jsou jen pouzí vrazi a jejich tupé hlavy touží jen po krvi svých oponentů.