GLOSA: Když komunista Jakeš mluví o vrazích, tak myslí sebe a komunisty?

Na včerejším mejdanu komunistických zrůd a zrůdiček vystoupil i slizký a odporný bývalý první tajemník ÚV KSČ Milouš Jakeš a hlásal komunistické lži. Lhal, jako když kdysi Rudé právo tisklo. Pomatenost komunistů a ztráta kontaktu z reality je způsobena u velké části členské základy věkem a mentální retardací. Ovšem hrůzné je zjištění, že v chomoutu krvavé a vražedné ideologie končí i mladí lidé. Co je to za lidi? Když vzývají ideologii, která vraždila, mučila a nejen odpůrce, prostě všechny. Ti mladí musí být rovnou úchylní, když se hlásí k ideologii, která vyhubila desítky milionů lidí na celém světě. I dnes tato ideologie vraždí.

Proto když Jakeš mluvil o tom, že dnešní společnost dělá z vrahů hrdiny, určitě myslel statečné bojovníky ze skupiny bří Mašínů, tak za tato slova by mu mělo v ústech narůst velké lejno. Jelikož skupina bří. Mašínů vzala hozenou komunistickou rukavici v občanské válce, kterou komunisté našemu národu vyhlásili a v koncentrácích naše občany jako nacisté likvidovali a sadisticky vraždili. Sami komunisté říkali vězňům MUKL (muž určený k likvidaci). Takže jakákoliv slova od komunisty o vrazích, znamenají jen jedno, takový komunista mluví jen o sobě a o nikom jiném.

Historie jasně ukázala, co je komunistická ideologie zač. Že člověk s vymytým mozkem a zfanatizovaný komunistickou ideologií je stejně nebezpečný jako německý nacista. Jenže s nacismem jsme si poradit uměli, proč to nejde s komunismem? Proč je Česko ostudné a má komunisty přímo v nejvyšším zastupitelském orgánu, když mají ruce od krve politických vězňů. Zrůdy a bestie do společnosti nepatří, tím méně do jakéhokoliv zastupitelského sboru. Soudruzi, KLDR volá, národ se rád na Vaše jízdenky na vlak složí!