Bude svině viset? Najde se hrdina k popravě zmrda Babiše?

Babiš je horší zlo než nějaká rýmička, kterou propaganda nazývá tak ošklivě jako Koranavirus. Lidi se toho bojí, ale je to viróza, tedy chřipka či rýmička. Je to viróza. Zatím Covid-19 má marginální počet obětí oproti normální chřipce. Nic se vlastně neděje. Je to jen chřipka. Ale lidská hovada šíří paniku, brutální paniku. Proč se tak neaktivovalo proti invazi vetřelců?

Nechápal to včera jeden člověk, tak jsem mu vysvětlil: “Víš, co je pes. Ano, víš. Tak pes je pudl i německý ovčák. Tak rýmička i Covid-19 jsou chřipka,” pochopil, že se stal obětí vymývání mozků se šířením paniky. A k popravě Babiše? K popravě je třeba rozsudek smrti a ten tu je: Babiš si ho vystavil sám, když se včera jmenoval diktátorem. Zakázal zábavu a neřídil jen práci; udělal nás otroky a ti mají právo na obranu.

Zmrd a diktátor Babiš, který si údajně objednal i vraždu slovenského ministra Duckého a podnikatele Mrázka, včera na tiskovce řval jako Adolf Hitler, který nám zakázal vše, veškerou zábavu, jen pracovat se musí. “Tak vy Kurvy české,” řekl si možná slovenský ekonomický přivandrovalec Babiš.

Do hospody nesmíš od 20:00 do 06:00 – zákaz vstupu, mimo ten čas se chřipka nešíří, míní dobytek a hovado Babiš. Do divadla české kurvy nesmíte, rozkázal Babiš, ale do autobusu na šichtu, kde s veze i sto lidí a prskají na sebe, kdy jeden stojí na druhém, tak to musíte, protože makat se musí.

Ke je ta logika? Není, protože Babiš je vzteklé hovado, a vzteklý pes se musí utratit. Než nadělá více škody. Je vražda na tyranu vraždou?

Najde se hrdina formátu členů skupiny bratří Mašínů a veřejně popraví Babiše tím, že jej oběsí na jeho střevech, které rituálně z čuněte Babiše vyvrhne? Psovi jedině psí smrt!