Velká Nečasova Socialistická Revoluce (VNSR) už požírá své děti jako hyena

Malá rekapitulace VNSR. Ještě před pučem si soudruh Nečas nechal potvrdit na Sletu, pardon Kongresu, své předsednictví v ODS. Pak terorizoval statečné poslance, kteří hájili program strany a odmítali socialistické návrhy zákonů z pera Satana. Nečekaný obrat nastal 7. listopadu, kdy tři poslanci ODSoupili a vzdali se svého mandátu ve Sněmovně. Ihned přiběhli tři ratlíčci, kteří je nahradili, složili slib a usedli do poslaneckých lavic. Mezi třemi ratlíky u Nečasových nohou byl i nepravomocně ODSouzený Roman Pekárek za vzetí šesti milionového úplatku.

Velký soudruh a nedozírný Nečas s pomocí nepravomocně ODSouzeného korupčníka protlačil veškeré zákony, které velká část společnosti i jeho vlastní strany odmítá: Zvýšení daní, církevní restituce a důchodovou reformu. Zákony z per topáků. Kdo viděl zjihlého a málem brečícího Kalouska, si musí být jist, že další zlodějna je už naplánována. A nyní zlodějna galaktických rozměrů. On nejlepší ministr financí v celé galaxii totiž není hloupý, víme?

Nečas a jeho věrná družina užitečných idiotů kolem něj si svorně zapěli: „Už je uděláno, už je hotovo!“ A zjistili, že Pekárek jako veřejně označený a nepravomocně ODSsouzený korupčník, je pro ně koulí u nohy. Mouřenín udělal svou práci, mouřenín může být obětován, nebo když se bude dostatečně bát, tak třeba sám odejde a to je pODStatné.

Pouze jeden den po odhlasování zákonů, které neměly bez rošády ve sněmovně podporu, už ODS vyzývá Pekárka, aby složil mandát, protože je nepravomocně ODSouzený. To si toho Nečas nevšiml dříve? Ale jistě že to věděl, to mu ovšem byl užitečný. Dnes je závadný. A pokud Pekárek sám a dobrovolně neodejde ze Sněmovny po odvedení černé a špinavé práce, na kterou byl vlastně najat, tak bude z ODS a poslaneckého klubu ODS vyloučen.

Nečas dále prokazuje, že on a banda užitečných idiotů kolem něj, má občany za pouhé voly. Jak jinak si vysvětlit to divadlo? Protože pokud si opravdu upřímně myslí, že mu to občané uvěří, tak je větší debil, než jsme si mysleli. Potom je ve své funkci národu nebezpečný a nějaký psychiatr, ve sněmovně určitě minimálně jeden je, by měl přes Nečase hodit síť a odtáhnout jej na dvojkoláku do Bohnic.