Smrtelná nemoc. Neléčitelná. Nikdo nepřežije a ani rouška Vám nepomůže

Postihla nás „nákaza“ děsivých rozměrů. Léky, které známe nezabírají, neléčí a všichni postižení bez výjimek umírají. Úmrtnost je děsivá a promoření společnosti je stoprocentní. Všichni to máme, všichni jsme tím postiženi… všichni. Nepomůže nám nic.

Morová smrtka | repro: © Fotolia / Stuart

Nepomůže nám sedět doma. Nepomůže nám chodit nakupovat v předem určených časech vybraných v loterii vládního pokleslého kabaretu. Nepomůže nám držet si od jiných dvoumetrový odstup.
Nepomůže nám nechodit do restaurací, kadeřnictví a jiných provozoven služeb. Nepomůže nám stát na dešti jako v Sovětském svazu na chleba ve frontě na poštu. Nepomůže nám prostě nic. Všichni to máme a nic nám nepomůže.

Nepomůže nám ani Babiš blábolící jako Hitler: „Zakazuje se! … Zakazuje se! … Zakazuje se!“ Nepomůže nám ani Hamáček pronásledující lidi bez „náhubků“. Nepomůže Vojtěch na vodítku nebo Prymula, Okamura, Kalousek či jiný Kašpárek na drátech nebo na gumě. Nikdo nám nepomůže.
Pandemie je to šílená. Postiženi jsme všichni. Takže nám nepomůže ani zákaz bohoslužeb, demonstrací. A ani zákaz fotbalu a hokeje nám nepomůže. Nepomůže nám prostě nic. Všichni to máme a všichni jsme tím už nakaženi.

Je jedno zda máte „roušku“, šátek, kapesník, šálu, ústenku, punčochu, brýle, štít, čepci a nebo kondom. Můžete se chránit, ochraňovat, strachovat, schovat se do sklepa a nebo i jinam.
Nepomůžete si. Jste nakažení nemocí, které je neléčitelná a pro všechny smrtelná. Bez výjimky. Není šance.

Můžete šaškovat, bát se a přijímat opatření a stejně umřete. Narodili jste se a smrt je součást života a život je smrtelná „nemoc“ pro všechny, co se jednou narodili.
Zemřete. Nevíte dne, nevíte hodinu. A zemřete. Takže to nezvládneme, protože žijeme. Tak žijme a nepřežívejme ve strachu. Stejně všichni zemřeme. A nejhorší je smrt z vyděšení. Děkovat nemusíte.