Sebevrah není hrdina, ale duševně chorý jedinec!

Jan Palach a Iveta Bartošová? Nenajdete rozdíl. Perverzní tvrzení je takové, že kdo si vezme život je hrdina. Jan Palach nebyl hrdina. Naopak byl to vyšinutý zbabělec. Hrdina by si seznal zbraň a postřílel by několik okupačních vojáků a až by ho zastřelili, tak by se stal hrdinou. Kdo tvrdí, že byl hrdinou, by měl být řádně na duši vyšetřen.

Jan Palach

Co vzkázat politikům, kteří blázna, který udělal stejné „gesto“ jako Iveta Bartošová, považují za hrdinu a dávají nám jej za vzor? Že to jsou magoři, kteří v rámci šíření lží, dezinformací a propagandy podávají Vám jako skvost kuličku z hoven.

Takoví lidé, kteří v politice jsou právě ti, kteří jak přijde k lámaní chleba a opět přijde nějaký okupant, tak jen poslušně sklopí hlavu a nebo se upálí. Nejsou to lidi boje. Nejsou to nad vůbec lidi? Dávat sebevraha jako morální vzor je vyšinuté.

Dnešní doba je zvrácená. Pošuk, který se na protest upálí je hrdina.

Kluci, kteří fyzicky zlikvidují komunistické zmrdy ve službě, v rámci občanské války na vyvraždění jiných společenských tříd, jsou osočování. A to se navíc tají, že po 2. sv. válce jsou nositeli poválečného vyznamenání za boj proti nacistům z rukou prezidenta Beneše.

A co jejich boj s Rudkou armádou než prchnou do Západního Berlína? Tak ti jsou o označováni za vrahy a teroristy. Navíc stejnými politiky, kteří z Palacha dělají hrdinu.