Lessyho GESTAPO aneb represe a buzerace není nikdy dost

Policie České republiky prošla v polistopadovém období velkým vývojem, ovšem při tomto vývoji se motá v bludném kruhu. Od budování policie jako partnera pro občany se zase začíná smrákat nad tímto represivním orgánem státu. Prevence ustupuje a represe nastupuje. Dnešní policejní mocipáni započali opět vyvolávat ducha preventivní represe.

Raději Vás policie předem zmlátí, nežli byste něco spáchali a pak by Vás mlátila víc a ještě, by Vás zločinecká justice na základě zmanipulovaného trestního řízení odsoudila.

Kdo je jasnějším příkladem této policejní zhovadilosti nežli prezident Lessy? Je to právě on, pod jeho rukama vzniká novodobé Gestapo, které porušuje zákony a nedodržuje ústavnost.

Občanu je až nevolno, když pozoruje zásah těžkooděnců před Úřadem vlády, při návštěvě fürerky Merkelové v Praze, kdy proti petičníkům zasahují jako proti zločincům. Na tomto případu došlo k policejní zvůli, kdy Policie ČR zneužila zákon o policii a mlátila lidi.

Právo petičníků bylo garantováno ústavou a tvrzení policie, že auto není petičním stánkem, neobstojí, jelikož žádná zákonná norma neurčuje, co petiční stánek je. Ovšem legislativa garantuje zábor veřejného prostranství stánkem petičním.

Nějaký omezenec a idiot v uniformě ovšem rozhodl. Pak se policejní zločinnost rozjela a policie se ukázala jako banda zločinců, která veřejně pošlapala základní občanská práva, která nám garantuje ústava.

Dalším důkazem, že policejní prezident buduje novodobé Gestapo pro NWO je ten fakt, že v rozhovoru pro Rádio F1 prohlásil, že ten kdo nedělá nic nezákonného, se nemusí obávat toho, že policie vstupuje do jeho soukromí, života, špicluje jej, prověřuje, sleduje a jinak šikanuje.

Klasické prohlášení hodné nedemokratického zločince, který je ve službách nomenklatury policejního státu.

Pokud si policejní prezident neuvědomuje, že policie je k tomu, aby případnou trestnou činnost prokázala, tak je obyčejný nedemokratický a zločinecký idiot. Policie v demokratické republice, má za úkol vinu prokázat a ne občany šikanovat.

Ovšem pokud si tady policejní prezident buduje novodobé Gestapo, tak veškeré komentáře jsou zbytečné, jelikož se blíží doba, že své kritiky bude kriminalizovat a zbavovat se jich. Což není v české kotlině nic nového a i on to mám určitě v krvi.