Muslimové volají i po Tvé krvi! Na hranicích s Německem musíme postavit neprodyšný plot a nasadit fyzickou ostrahu

Z Německa mimo kontrolované hraniční přechody k nám nesmí již proklouznout ani myš. Jelikož poslední krvavý víkend jasně ukázal, že Německo již není krajinou Západní Evropy, nýbrž zemí Blízkého Východu.

mu-Slimák

mu-Slimák


Mačetou zavražděná žena, sekyrou zranění cestující ve vlaku, nebo poranění sebevražedným útočníkem u hudebního festivalu – to jsou znaky spíše Bagdádu, Damašku nebo Rakky, nikoliv však Mnichova či jiných bavorských či německých měst.

Už i německá zrůda a vůdkyně Angela Merkel, která tuto lidskou špínu do Německa pozvala, tvrdí, že mezi přivandrovalci a vetřelci jsou teroristé Islámského státu.

Oficiálně jich přiznali něco okolo 410. Ovšem každý vyznavač islámu je pro Evropu nebezpečný, jelikož Korán mu káže nevěřící zabíjet. Muslimové chtějí i Tvou krev. Potencionálním vrahem a teroristou je tedy každý muslim. A nyní je Německo spíše, již částečně islámskou zemí, než Spolkovou republikou Německo.

Rakousko již padlo také

Ovšem stejná situace je i v Rakousku, proto by to chtělo ochránit i jižní hranici s Rakouskem. Je to smutné, ale po více než dvaceti letech bude zase lepší vybudovat neprodyšnou „železnou oponu“ a to ve stejných místech.

Desetitisícová demonstrace ve Vídni ukázala, jak smýšlejí tamní muslimové. Vyjádřili podporu tyranovi, diktátorovi a vrahovi Kurdů Erdoganovi, kdy neskandovali jen „Alahu Akbar,“ ale také i daleko nebezpečnější: „Ukaž na ně, my je zabijeme.“

Takto vyhrožovali Evropanům muslimové ve Vídni na nepovolené demonstraci, vůči které si policie nedovolila zasáhnout. Západní Evropa už padla. Musíme se bránit. Dokážete si představit ten policejní masakr, kdyby se sešli odpůrci islámu a provolávali muslimům smrt? Svět se v prdel obrátil, tak braňme naši malou, ale krásnou zemi.