Rozdíl mezi Merkel a Hitlerem je jediný. Adolf věděl, kdy se má zastřelit

Německá zrůda z NDR, která jako svazačka propagovala bolševický komunismus nyní stojí v čele Bruselské říše, co je část Evropy, která je v EU a je pod velením vůdkyně Mutti Merkel.

Hände hoch monströse Merkel

Hände hoch monströse Merkel


Bez této odporné Baby Jagy se v Evropě nic nešustne, jelikož Německo plní funkci řídícího článku Bruselské říše, jelikož jako kolonie Spojených států je dobře kontrolováno a řízeno přímo z Washingtonu.

Migrační krize jako taková byla přímo vyvolána právě zločinnou zrůdou Angelou Merkel. Situace v zemích odkud se do Evropy valí invazní tsunami se nezměnila letošním létem.

Bulharsko stavělo plot už loni, jelikož migranti pronikali do Evropy již dávno, ale v jiných počtech. Až pozvání Baby Jagy Merkel pro vetřelce, že je všechny přijme a že všichni přivandrovalí jsou ze Sýrie, tak aby raději zahodili pasy a nechali si jen iPhony, spustilo opravdovou tsunami parazitů, kteří neutíkají před ničím, ale utíkají za něčím – přisát se na cecík sociálního státu.

Adolf Hitler byl lidská zrůda, která skoro zničila Evropu. Angela Merkel je to stejné, co byl Adolf Hitler – možná ještě horší, jelikož je ve spolku, který vede války po celém světě a vraždí nevinné liti.

Ovšem Hitler od Merkel věděl, kdy se má zastřelit. Angelo, situace je stejná… Zalez do bunkru, bábo ošklivá, a střel se do hlavy.