Zdegenerovaný Karel sice odchází z funkce předsedy vlastizrádné TOP09, ale smrdět tady ještě bude

Kdo by se radoval, že se česká politická scéna vyvětrá o jednoho smraďocha, tak bude zklamán. Schwarzenberg sice už nebude předseda strany, která je vlastizrádná, ale na politické scéně jeho mentální ejakulace, duševní zvratky a výkaly jeho duševní nemajetnosti neubude.

Karel v optice pravdy | kolář: autor příspěvku

Karel v optice pravdy | koláž: autor příspěvku

Karel z TOP09 byl po listopadu 89 vždy jen maskotem a nesl se sebou jen to nehorší, co nésti mohl. Při prezidentování jiného sráče Havla na něj vlastně měl, jako jeho kancléř, dávat pozor, aby Havel sloužil novým okupantům, tak jak slíbil. Kdy pro rozumy si Karel zvaný degene vlastizrádně jezdil na Bildeberg, nebo k jiným hyenám jako Albright a k podobným

Proto není divu, že v partaji, kterou pak založil s úředníkem komunistického Československa Kalouskem, TOP09, šířili jen nenávist, xenofobii a páchali všemožné útoky proti obyvatelům Čech, Moravy a Slezska, kteří jsou na svou vlast hrdí. Oni šířili toxický mor nenávisti, aby se společnost rozložila do jakési beztvaré evropské fekálie, které se pak v rámci své omezenosti nechala kolonizovat a zotročovat Spojenými státy (SS).

Proto dnes není co slavit. Slavit budeme, až si čert Schwarzenberga vezme k sobě a budou se Havlem ve společném pekelném ohni smažit. Slavit budeme, až se vydá za svým biologickém otcem, který byl fašistou v rámci první a druhé republiky. Slavit budeme, až se vydá za svým adoptivním otcem rakouským nacistou, který při Anšlusu nadšeně vítal Hitlera.