Má mozek nebo jen kobylí lejno? Babišovo hnízdo a vztek velkého Andreje; Co si to dovolujete, já jediný mohu beztrestně lhát

Velký zloduch české politiky začíná splaskávat jako píchnutá galuska. Rychle a s pořádným hlukem. Čapí hnízdo jako počátek konce údajného objednatele vraždy Františka Mrázka? Kdo ví jak to bylo, ale agent Babiš, žádný Bureš, ale jasně prokázaný agent cizí moci (jen nevíme jaké) Andy Babiš, má možnost všechny stopy zamést.

Andy Babiš

Andy Babiš


U Babiše je jedna kladná vlastnost, která z něj dělá jen sprostého tlučhubu. Moc rád se chlubí, že on je ten nejlepší a v jeho okolí jsou jen bezmezní pitomci. K Čapímu hnízdu prohlásil, že je to ta nejúžasnější věc, která jej napadla, když s dětmi čekal v ZOO. Jak je s hnízdem problém, tak se k té nejúžasnější věci nezná a tvrdí, že je to výmysl jiného ptáka, než je on.

Mimo jiné Velká huba a prázdná mozkovna Andy s dlouho kšandou Babiš prohlásil, že EET bude hospodským kompenzovat sníženou DPH na pivo – což je volovina, která cenu piva neovlivní a krach hospodských, který započne zavedením EET, které je jen bolševickým třídním bojem vůči živnostníkům, jelikož na Agrfert se nevztahuje; je to jen bohapustý kec hlupáka, který k nám se Slovenska přivandroval a vetřel se. A už je jasné, že i to byla lež: Jednání o DPH odloženo na příští rok.
Tady bych zmínil ještě jedno přiznání Babiše – Před předčasnými volbami zmínil, že mu kampaň budou dělat Američané a američtí poradci. Hezké, že to nějak zapadlo. Tím se přiznal, že je jen nastrčená figurka, která sama o sobě je snad tak hloupá jako houpací kůň. A vlastně i ten jasně prokázaný agent cizí moci – Spojených států? Nebo amerických zájmových skupin?

Ovšem Babiš je geniální v zametání stop – Myslí si, že pravdu ukřičí a vyžene kvákáním lží. Ovšem také by mohl zametat takovým způsobem, ze by se vymetl zpět do díry z které vylezl. Třeba se už na něj i někde voda vaří…