Kalousek si v poště převzal nábojnici. Měli mu poslat lejno!

Je to projev odporný, někomu zasílat nábojnici, je to projev, který do slušné společnosti nepatří. Ten kdo ji zaslal, je obyčejná nízká lidská špína, avšak patrně nebude potrestána, jelikož policie případ odloží z důvodu nedopátrání pachatele. Zapomeňme nyní na špínu, která poslala ministrovi vlády nábojnici, ale zamysleme se, proč to vůbec ten jedinec udělal.

Miroslav Kalousek je reprezentantem jiného lidského odpadu, reprezentuje vše slizké, odporné a prospěchářské. Byl členem Národní fronty a jako úředník už kolaboroval v národní komunistické vládě před rokem 1989. Jeho eskapády politické a padákové není třeba příliš zmiňovat. Taky není třeba připomínat, jak dopadl Kalouskův švagr.

A právě u toho švagra se mohla jiná lidská zrůda inspirovat. Asi si ten odesílatel myslel, že pro Kalouska je taková komunikace běžná a standardní. Při kauze Pandury se šířil podobně, sice jen rétoricky, ale jednoho člověka vyzval taky tak nějak podobně, aby si cosi se zbraní a hlavou provedl. Proto když se nemůžeme zastat člověka, který nábojnici poslal, tak se nemůžeme zastávat ani adresáta nábojnice. Kalousek působí na své okolí takovým způsobem, že jedinci na jeho rovni, považují jeho výroky za normální. Navíc pokud jsou na tom krapet hůř duševně, nežli Kalousek sám, tak pak tak i činí ve skutcích a nikoliv jen ve slovech.

Pokud nábojnice pro Kalouska byla žertem, tak se ten žert nepovedl. On ministr financí si umí ze sebe dělat srandu, dokonce je to největší český kokot, arci kokot ve svém Klubu kokotů, ale rozesílání nábojnic není vtipem. Udělat si vtip z ministra financí počátkem dubna? Proč ne, ale jinak, poslat mu Daňové přiznání z příjmu fyzických osob, užité jako toaletní papír i se zbytky exkrementů. To je tuším, žert roven „ministerské“ úrovně. Že je vysoce nechutný? Ano, ale posraný papír je milejší než Kalousek.

Náš ministr financí je galaktický, je sympatický a milý, ovšem milejší je běhavka a nedostatek toaletního papíru. Dále je milejší hejno komárů a nemít žádný repelent, nebo spadnout do žumpy je milejší, nežli podání ruky s panem Kalouskem. Míníte, že je to velmi hrubé srovnání? Ano, máte pravdu, je velmi hrubé, ovšem na hrubý pytel patří hrubá záplata, jinak je zbytečné pytel záplatovat.

Nakonec bych si dovolil jedno: O oblíbenosti politika by neměly rozhodovat sympatie nebo antipatie, nýbrž program jeho strany a činy, které ve své politické kariéře činí a jak program své strany pomáhá naplňovat. A tady je zakopaný pes. Já na pana Kalouska byl výše hodně hrubý, ale to nebylo díky nedostatku sympatií, ty u mne má, když v opilosti o sobě prohlásil, že je kokot. To chce kus odvahy a velký smysl pro humor. Dokonce si nedokážu ani vzpomenout v čem by mi byl lidsky nesympatický i lejno je lidské.

Na druhou stranu, jeho politické činy jsou takového zrna, že ač Vám může být osoba pana Kalouska, jakkoliv sympatická, tak právě ty jeho činy Vás dovedou do dlouhého zvracení a nekonečného dávení. Působení Mirka Kalouska u lidovců i v TOP 09 je politické fekální porno, plné intrik a zákulisních her, špinavých dohod a netransparentních rozhodnutí.

Účelové spojení s fašisticko-nacistickým maskotem Schwarzenbergem jen dokazuje, že ministr financí je prospěchář, který půjde s každým, jen aby se měl dobře. On je člověk bez morálky, člověk bez svědomí, bez lidství. Je to ještě vůbec člověk?