Babiš vyhlásil třídní boj. Bude zastřelen? Kdo ze živnostníků získá doživotní rentu jako pelech v cele za jeho odstřel?

A je to tady. EET se pomalu stává realitou. Senát tuto normu, která zavádí nerovnost a vyhlašuje třídní boj schválil. Paskvil, který vymyslel oligarcha a EU vyšetřován pro podvody Andrej Babiš, je podle vládce Hradu v pohodě, tak jej nebude vetovat. Soudruh komunista Rychecký z Ústavního soudu se také již nechal slyšet, že případná žaloba na EET asi neuspěje.

Gottwlad - Babiš - lidské zrůdy třídního boje

Gottwlad – Babiš – lidské zrůdy třídního boje


A jsme zpět v padesátých letech minulého století. Dnes bolševici z jiných politických stran než komunistických vyhlásili živnostenskému stavu třídní boj – Válku o život a o smrt. Agrofertu humusáka Babiše se EET netýká, tudíž je to válka. A ve válce mohou padat i hlavy. Ono, když nějaký živnostník skončí na dlažbě, tak si vzpomene, na vykrmované nepřizpůsobivé, na podporované migranty, na vydržovanou úřednickou svoloč, ale třeba také na skupinu Bratů Mašínů a koho si vybere za terč svého hněvu…?
Je to velké sci-fi, alespoň v mých očích, ovšem nikdy nevíte, co se v té makovici, což je dosti složitý orgán, jako mozek, může u některých zoufalých jedinců odehrát.

Živnostníci jsou lidé, kteří touží sice po svobodě, ale když jim vezmou živnost, tak už jim může být jedno o kolik svobody přijdou. Být zaměstnanec – tedy otrok, který dělá jen na byt a stravu, nebo vězeň, který má bydlení a stravu zadarmo?