Kalousek jako ochlupení komunistického pyje

Tak nám Mirďa Kalousek sjel Václava Klause mladšího. Václav Klaus míní, co by bývalý kantor a ředitel školy, že politika do škol nepatří. Na to se na něj obořil ochlasta z TOP 09, kdy začal obět prášit kolem sebe jako něco tupého a podřadného – prostě havloidní sračky z něj jen padaly.

Mirďa Piňďa Kalousek u píva s párkem | reprofoto: youtube.com

„Pane poslanče @VaclavKlasu_ml, Váš otec byl členem první polistopadové vlády svobodného Československa, která vznikla po studentských protestech. Měl jsem tu čest být u toho a být vděčný těm studentům i té vládě. Z Vás je mi teď fyzicky nevolno..“ konec citace Kalouska, který v roce 1989 byl jen takové ochlupení komunistického pyje.

Proč komunistické ochlupení Kalousek? Tak jen malá rekapitulace: Pokud je mi známo, tak Václav Klaus, mladší byl 17. XI. na Národní třídě. Ověřeno z více zdrojů jeho tehdejších a dnešních přátel, tehdy studentů, co tam taky byli.

Kde byl Kalousek také víme, členem ČSL, která dělala ochlupení komunistickému pyji v rámci bolševické Národní fronty…to jen tak, že mu opravdu musí být zle a zvracet může, když se na sebe podívá do zrcadla… Konec rekapitulace historie. A kdy se historie vrátí, kdy na studenty bude útočit pěstí?

A nebo je mu fyzicky nevolno, že se zase ožral jako to prase…