Nazdar, Ty debile, tady Kalousek!

Časy se mění. Všemi glorifikovaný galaktický ministr financí se před dvěma léty představil jako KOKOT a založil si Klub kokotů, kde se nechal titulovat Kokot Mirek. To mu však nestačilo, tak rozehrál novou hru – terorizování svého okolí pomocí mobilního telefonu, tak že všechny uráží, je vulgární a vyhrožuje všelijakou likvidací. Jako 1. Místopředseda TOP09 nám ukazuje, jak to TOPka myslí se svou konzervativností. Volal Vám už Kalousek? Ne? A jak jste připraveni, až vám zavolá? “Nazdar, Ty debile, tady Kalousek!”

Nechci rozebírat poslance Skokana z Věcí Veřejných. Jelikož sám nevím, jak bych si na ulici dokázal pořídit záznam telefonického rozhovoru, když bych šel k trafice pro denní tisk, proto je podle mne poslanec Skokan opravdu jen skokan a vlastně, co debility se týče, je Kalouskovi vlastně partner rovný, tak ať se mezi sebou urážejí.

Ovšem pokud uznávaného a úspěšného podnikatele pana Radima Jančuru v hulvátském telefonátu označuje za toho, kdo dráždí kobru bosou nohou, tak to by mne už na pokoji nechat nemělo. Ovšem pan Jančura přišel s tvrzeními, že Kalousek je největší zloděj a že si nakradl nejvíce. Proč to však Kalousek řešil, patrně v opilosti, podle Jančury, sprostým telefonátem a vyhrožováním o kobře? Jestli byl kalousek opilý či nikoliv, to asi posoudil sám Radim Jančura nejlépe, jelikož s galaktickým ministrem Kokotem Mirkem mluvil.

Dnes Radim Jančura přišel s tvrzením, že Kalousek od hazardní lobby účtuje ročně kolem 500 miliónů korun, takže opětovně potvrzuje, že Kalousek je jeden z nejbohatších Čechů, a dále potvrzuje i kriminální nabytí těchto prostředků. Nedá se nic jiného než předpokládat, že se Kalousek zblázní totálně a v návalech hněvu a silně alkoholem posilněný bude vyhrožovat všem, kdo mu jen pod ruku přijde.

Pokud se mí čtenáři chcete vyhnout hrubým urážkám a vyhrožování od pana galaktického ministra Kalouska, tak je to jednoduché, musíte si pamatovat, když na displeji svého mobilu uvidíte, že Vám volá 736 111 233, tak to raději nezvedejte, nebo pak bude následovat: “Nazdar, Ty debile, tady Kalousek!” Proto si jej uložte a sami se rozhodnete, jestli se pobavíte s Kokotem Mirkem nebo jej budete raději ignorovat.