Bezvýznamní z Vladislavského sálu odešli do zapomnění

Nebudu hodnotit inaugurační projev prezidenta Miloše Zemana. A pokud? Tak krátce. Smál jsem se. A to by se asi u takové vrcholné příležitosti nemělo. Ovšem prezident mě několikráte rozesmál. Tak to není má vina. Nu, ale k těm bezvýznamným nulám, co káží o slušnosti a jako poslední politické děvky opustily zasedání společné schůze Parlamentu a tím nuly naplivaly do tváře vše daňovým poplatníkům. My jsem jejich zaměstnavatelé.

Němcová prchá

A nyní krátce k jejich bezvýznamnosti. Lze je označit jednoduše, jsou to havloidi, tedy lidé, kteří přesvědčují všechny ostatní, za naše peníze o jejich pravdě, za použití lží, nenávisti a násilí. To je pro neználky přesná definice slova „havloid“ – jsem jeho autorem, tak bych to měl vědět, viz. mé přiznání.

Tahle skupina havloidů, která si dnes říká „Demokratický blok,“ ač metody toho bloku jsou spíše nedemokratické, někdy až antidemokratické, totalitní a diktátorské, započaly válku s Milošem Zemanem již v roce 2011, kdy započala prezidentská kampaň a ostrá bitva se rozpoutala pře druhým kolem prezidentských voleb v roce 2012.

Od té doby tato chátra s podporou médií Bakaly (Hospodářské noviny, Respek, Aktuálně.cz) a Českou televizí, kterou řídí pro změnu Bakalův poskok Dvořák, vede nekončící kampaň proti Miloš Zemanovi. Jaký je výsledek?

Miloš Zeman opět zvolen prezidentem a síla „Debilního bločku,“ neroste a spíše klesá. Ve volbách do Poslanecké sněmovny politické subjekty tvořící dnešní bloček havloidů ve Sněmovně získal celkem 41,31 % hlasů, ač do sněmovny prošlo jen 36,92, jelikož Lidovci prvně po 100 letech nebyli u lizu. Získali jen 4,39 % hlasů. Z toho ODS 20,22 % a TOP 09 16,70 %.

Volby po prezidentských volbách v roce 2013 – Debilní bloček celkem 26,19 % (TOP 09 11,99 %, ODS 7,72 % a KDU-ČSL 6,78 %). Rok 2017 – celkem na otevřené vytvoření havloidní koalice Antidemorkatický blok 27,61 % (ODS 11,32%, Starostové 5,18 %, TOP 5,31 %, Lidovci 5,8 %), kdyby Česká televize nedávala těmto politickým nulám prioritu, tak jako Bakalova mediální žumpa, tak by Starostové, Lidovci a fašisté od Kalouska nedostali ani těch ušmudlaných pět procent a ODS by těch pět procent možná překonala. Dvěma slovy: „Manipulace voleb.“

Ale co tím říci? Tyto kreatury, které odešly z Vladislavského sálu jsou v rámci demokratického procesu bezvýznamné, zastupují jen cca 1/4 voličů, co přišlo k volbám. V rámci nevalné volební účasti můžeme mluvit jen o 1/7 voličů, tedy asi tolik osob, co obývá Prahu. Miloše Zemana volila 1/3 populace, zbylá menší 1/3 volila pošuka Drahoše a největší 1/3 se na volby vykašlala.

A tím se potvrzuje i totální nicotnost těch co odešli z Vladislavského sálu. To oni rozdělují společnost, když lžou o dělení. Prezidentské volby utvořily tři množiny voličů. A havloidi by měli být na pozoru, aby zbylou 1/3 lidu nevyprovokovali k tomu, aby případně v předčasných volbách šli volit. To by pak znamenalo totální vymazání ODS, TOP 09, Starostů a KDU-ČSL z politické mapy, bohužel ve prospěch jiného sviňáka.