Je toto vůbec ještě člověk? Když se do toho femininacistická stallkerka Uváčiková opře, tak to je Vám srandy

V jaké společnosti to žijeme, když o Vašem osudu může u vaginální justiční mafie rozhodovat i posudek femininacistické stallkerky PhDr. Aleny Uváčikové, které mj. prohlásila na obhajobu vraždy dítěte toto: „Takovýto čin je takzvanou rozšířenou sebevraždou. Matka se rozhodne ochránit své dítě tímto způsobem. Nechce jej zanechat na světě samotné, v péči osoby, s níž má špatné zkušenosti,“ to vše jen aby dítě nepřipadlo do péče otce. Je to vůbec ještě žena, potažmo člověk nebo už jen psychicky nemocná lidská zrůda?

Alena Uváčiková postrach normálních lidí

Alena Uváčiková postrach normálních lidí

Dovolil jsem si napsat o této osobě, která byla pravomocně odsouzena za útok na úřední osobu, soudkyně a stání zástupkyně, kterým sprostě nadávala a vyhrožovala dokonce i smrtí. Takže i stallkerka to je. Článek měl pochopitelně trošku ostřejší nadpis: Tato lidská zrůda obhajovala vraždu dítěte. Podívejte se na ní. Ale jak se o takovém člověku, který schvaluje vraždu dítěte vyjádřit? Poraďte mi. Článek se netýkal jen samotné Uváčikové, ale byl o vícero podobných expertů. Byl to článek o všech nominovaných v anketě: „O žblebt roku“, který pořádá server střídavka.cz. Ovšem potrefená husa se ozvala.

Tato lidská zrůda obhajovala vraždu dítěte. Podívejte se na ní

Text byl vydán v úterý 2. 4. a její pronásledování, ale opravdu stallkerským způsobem, o stalkerech se dočtete třeba zde, jak jsou nebezpeční, mé osoby započalo v pátek. A nutno říci, že je paní profesionál, nejen v ničení lidských osudů, ale i v pronásledování. Nepíšu, že se jedná o pronásledování nebezpečné, necítím se tou osobou vůbec ohrožen, já se jí směji a na druhou stranu je mi jí jako patrně i duševně nemocné líto. Měla by se léčit a ne vyhrožovat smrtí soudkyním a státním zástupkyním, či ničit osudy lidem, které potkal rozvod.

Průběh zábavy

Samotný průběh vypovídá o hysterii a šílenosti. Soudný člověk, který se o sobě dočte něco, s čím nesouhlasí, si najde e-mail a požádá o možnou reakci, kdy se mu odpoví, aby reakci poslal mailem a to vše autorizoval písemně poštou do redakce, pak je reakce zveřejněna. Šílenec Vás a Vaše okolí, na základě získaných informací na internetu, začne obtěžovat. Ale správný stallker navíc šíří pomluvy, aby Vám uškodil. Na to jsem zvyklý i mé okolí, vždy se tím skvěle pobavíme. Jednoho stallkera jsem chtěl pozvat i jako exponát na firemní večírek, aby nás jako šašek bavil. Odmítl, jej bavilo jen rozesílat sprosté maily a šíření pomluv o mé osobě.

Byly to opilé skřeky do telefonu?

V pátek dopoledne jsem dorazil do kanceláře a na redakčním telefonu jsem měl asi pět zmeškaných hovorů, cca po dvaceti minutách. Šesté volání ze stejného čísla, jsem měl možnosti už i přijmout, jelikož jsem byl u telefonu: „Haló, je tam někde pan Včelička?“ zněl skřehotající hlas, připadalo mi to jako od podnapilé osoby. Odpověděl jsem: „Tady žádný pan Včelička není, žádného pana Včeličku neznám.“ Asi byla opravdu podnapilá, když si neuměla mé příjmení ani správně přečíst. Pak následovaly další skřeky: „..ale musí tam být…tady je to napsáno, že tam musí být…proč tam není…proč je tady to číslo uvedeno…“ A tak dále, a tak dále. Zavěsila.

Uváčiková, která schvalovala vraždu dítěte matkou, byla v minulosti odsouzena za napadení soudkyně

Pak asi započalo obsáhlé lustrování mé osoby ze strany Uváčikové na internetu, já proti tomu nic nemám, veškeré údaje, které jsem někde poskytl, jsem poskytl dobrovolně, tak proč by si neměla udělat dobře a ukojit se. Nakonec večer kontakt konečně na mne našla, protože mi zazvonil soukromý telefon: „Haló, je tam pan Velička?“ Odpověděl jsem: „Snad víte, komu voláte.“ Už dokonce věděla, že jsem Velička a nikoliv Včelička, asi vystřízlivěla. „Chci na Vás podat trestní oznámení. Dejte mi Vaše datum narození a adresu!“ rozkázala mi osoba známá tím, že na trestní oznámení má snad stroj i se šablonou.

Prý jsem čurák, ale i Karel Čapek

Rozhovor pokračoval dál. „Nevím, s kým mluvím a nikomu nebudu dávat své údaje,“ odpověděl jsem jí. „Tady doktorka Uváčiková. Já se Vám představila,“ lhala. „Tak buďte frajer,“ dodala. „Aha, to jste Vy, ten úchyl, co schvaluje vraždy dětí,“ odpověděl jsem jí a navíc dodal, že s ní vůbec nebudu komunikovat. Dostalo se mi odpovědi: „Ty čuráku,“ tak jsem zavěsil. Po chvíli mi přišla SMS: „Vy jste téměř karel capek.uvacikova,“ citováno doslovně.

Co si myslet o takové osobě? Nic hezkého, ale ono to mělo ještě pokračování, jelikož jsem zvyklý stallkery ignorovat a vysmát se jim. Oni předně hledají osoby, které se jich leknou a pak je teprve začnou týrat. Na rovné či silnější si netroufají, jsou to ubožáci.

Pomlouvačný e-mail

V neděli jsem se dozvěděl, že rozeslala stínové vládě Občanské konzervativní strany a dalším členům z vedení, kteří mají uvedené kontakty na webu strany, pomlouvačný e-mail, ve kterém lhala, že jsem jí nadával, ač to bylo naopak. A tím potvrdila, že je to stallkerka, ti rádi lžou, pomlouvají a pokoušejí se diskreditovat své cíle. Ovšem v rámci OKS mne znají, že jako publicista jsem dosti kritický a navíc mé angažmá v OKS je minimální. Rád tomu konzervativnímu projektu pomohu svými zkušenostmi a rád bych dělal, co dělám rád. Tedy psal o nešvarech a o takových lidech jako je Uváčiková. Tito závažně ohrožují naší společnost.

Jako konzervativec budu vždy na zteči proti různým sociálním inženýrům, feministkám, femininacistkám, homosexualistům a všem, kteří si vzali za svůj úkol zlikvidovat tradiční rodinu, kterou tvoří táta, máma a děti. Cokoliv jiného je nepřirozené a špatné.

Fotogalerie ke článku: Rozsudek nad Uváčikovou a zamítnuté odvolání