Kdy bude Obama viset? Islamističtí teroristé jsou bez toho, aby to věděli, globální spojenci USA

Původ vzniku islamistických teroristů se datuje někdy do doby sovětské války v Afganistanu. V rámci studené války každý konflikt, do kterého se zapojila jedna strana, tedy USA nebo SSSR, byla tamní opozice podporována druhou stranou studené války. Islamisté by sice nikdy nepřijali podporu z USA, jelikož to byli taky nepřátelé, ovšem CIA na to šla od lesa. V rámci islámského světa měla dost spojenců, kterým dodávali zbraně a finance, které končily v rukou islamistických teroristů. Al-Kajda a jiné odnože jsou tak vlastně cizinecká legie USA na globální války, které mají vést k nastolení Nového světového pořádku (NWO).

vůdce globálního terorismu

vůdce globálního terorismu

Teroristé a separatisté vyhlásili Deklarací nezávislosti i globální válku všem

Původním a vlastně i stálým cílem NWO je porážka všech konkurenčních velmocí USA, tak aby jediným hegemonem globální politiky byly USA. Tento proces vlastně započal vyhlášením nezávislosti USA. Tehdejší teroristé a separatisté na americkém kontinentu započali globální boj proti všem. Boj je to ekonomický, kulturní, ale i otevřený vojenský. Američané po celém světě vraždí své oponenty.

Když pomineme historii a podíváme se do současnosti, tak islamističtí teroristé vždy poslouží USA v tom, aby rozvrátili nějaký státní režim a vytvořili, tam „demokratickou“ opozici, alespoň tak je USA nazývají do doby, než odstraní tamního vrchní představitele i s jeho režimem a pak započnou v rozvráceném státě na oko proti těmto islamistickým teroristům bojovat. Ti se ovšem přesouvají na jiné území, aby započali další přípravu k americké agresi a dalšímu bombardování a invazi do suverénní země. Zůstává jen spálená země plná rozvratu, která se v rámci NWO dobře řídí z Bílého domu a zároveň se dobře vysávají její ekonomické a nerostné zdroje.

Barevné revoluce jako předvoj války s USA

Stačí jmenovat: Irácké války, válka v Afganistanu, Arabské jaro a nesmíme zapomínat na vojenský konflikt v Čečensku, který měl oslabit Rusko do té míry, aby USA stačily ekonomicky dokončit kolonizaci Evropy. Zatím ovšem kolonizace není dokončena, jelikož EU ještě neuzavřela smlouvu o volném obchodu s USA. To je pak ta konečná kolonizace. To vše se děje v rámci zotročení celého světa v režii zločinných USA, které vznikly na základech největší genocidy a loupeži v historii lidstva – Genocida indiánů a zabrání jejich území.

Islámský stát ví co má na pokyn USA dělat

Dnes USA vymyslely dokonce další level, jak zničit suverénní stát. Už je to na obzoru. V takzvaném tažení proti Islámskému státu (IS) se rozhodly bombardovat území pod správou IS v Iráku. Tamní loutková vláda je o to dokonce žádá, aniž by věděla, že bylo přáním USA, aby IS takto expandoval. Taky je dost tučně přes Katar, Spojené arabské emiráty a Saudskou Arábii Američané podporovali. Ovšem hlavním cílem tažení IS je Sýrie.

Právě Sýrie dlouhé roky vzdoruje pokusu o ovládnutí této země USA. Všelijaké skupiny na výplatní pásce NWO se snaží zlikvidovat tamní režim, který není určitě svatý, ovšem oproti satanistickému režimu NWO na přání USA je snad i Ráji podoben.

Idiot Obama: Obrana je pro mne útok

V rámci boje IS slíbil Hussein Obaba, že bude bombardovat pozice IS i v Sýrii a to bez svolení a vědomí legitimní syrské vlády, jelikož zločinné USA ji za legitimní nepovažují, ať je Sýrie uznaným státem mezinárodním společenstvím a členem OSN. Tamní prezident Al-Asad tuší trojského koně v boji USA s IS na svém syrském území, proto nabídl USA spojenectví v rámci boje proti IS. Jenže USA nechtějí v Sýrii bojovat proti IS, ale proti režimu prezidenta Asada.

Je nabíledni, že když začnou USA bombardovat území Sýrie, tak tam už žádní členové IS nebudou, ale budou se přesouvat do jiných míst, aby destabilizovali situaci jinde, aby tam pak mohly USA vtrhnout, anebo aby oslabovali pozice konkurenci USA, tím že způsobí další lokální vojenský konflikt.

Obama už vzkázal, že pokud na jeho invazní letectvo, které bude bombardovat svrchované území Sýrie, a bude stříleno protivzdušnou obranou Sýrie, tak tuto obranu bude považovat za agresi a zahájí invazi do Sýrie. Takovou zrůdnou a zvrácenou hovadinu může prohlásit jen šílený zločinec formátu Obamy, který by měl být souzen a k trestu smrti odsouzen za válečné zločiny a teroristické vraždy páchané po celém světě.

Kam se přesune pátá kolona USA?

A kam se přesunou teroristé z IS, aby nebyli zlikvidování válkou v Sýrii, teda pokud započne. Pravděpodobně budou motivování, aby obnovili válku v Čečensku, když útok na Rusko USA nevyšel přes Ukrajinu a ještě při tom ztratili část území Ukrajiny v Novorusku a přišli o Krym, kde chtěli vyhnat ruskou flotilu a postavit si tam svou námořní základnu.

Nevyšel jim druhý Afganistan, tak začnou s druhým Čečenskem. Je divné, že zatím v Číně islamisté jsou drženi na uzdě. Asi se na Čínu USA plně nezaměřily. Ovšem v Indii, kdy nová vládá je spíše pro Rusko a Čínu, než se bratříčkovat s USA, tak tam islamisté už oznámili založení teroristických buněk.