Komunistická zrůda Vondrouš se nám chechtá do obličeje

To že rudé komunistické zrůdy jsou i lidskými bestiemi není nic nového. To že se vysmívají platné legislativě, taky nepřekvapí nikoho. Každý komunista je svým způsobem duševně nemocný jedinec. Tyto projevy jsou v rámci jejich ideologie odlišné. Někdo má nutkání vraždit lidi, druhý ovlivňovat masy, třetí budovat hlouposti a další třeba vymýšlet pseudovědy. Vondrouš je patrně jeden z těch, který by rád vraždil. Jak jinak si vysvětli jeho atentát na prezidenta? Buďme rádi, že jeho odvaha skončila u kuličkové pistolky.

Pistolkou to začíná a masovými hroby, někde u gulagu, to končí. Zrůda Vondrouš, si od výslechu odnesla část vyšetřovacího spisu, která obsahovala i výpověď prezidenta Klause. Komunistická bestie, byla vyšetřovatelem upozorněna, že nahlížení do spisu a pořizování kopií, je pro obviněného možné, ovšem jen k jeho obhajobě. Dále byl upozorněn, že tyto informace nesmí být zveřejněny.

A co udělal atentátník? Zveřejnil, co jen se dalo, se slovy, že je to protizákonné, aby mu někdo zakazoval zveřejňovat části vyšetřovacího spisu a že se policií vydírat nenechá. Vše zveřejnil na Facebooku a rozeslal e-mailem do redakcí novin. Toto je typický příklad komunistické zrůdnosti. Pacholek Vondrouš se bude chtít stavět do role mučedníka, kdy jej náš, sice nedokonalý, právní systém potrestá. To že jeho čin nebyl činem frustrovaného mladíka, ale činem plánovaným, dále jen potvrdil a svým činěním stvrzuje.

Kdo mu radí? Vondrouš kamarád další lidské stvůry Dolejše, může být klidně placeným provokatérem KSČM. Jelikož při pohledu na jeho stalinistickou oddanost, jak cupuje v médiích naše zřízení, nám napovídá, že se jedná o typizovaný vzorec komunistického boje. Staví se do role Gottwaldů, Fučíků a jiných zrůd za mlada. A nad tím vším se vznáší jako duch Falmer Filip, který se u StB určitě hodně naučil a Stalin je jeho vzorem.

Jsme svědky opakování historie. Tyto komunistické bojůvky sondují obezřetnost demokratů. Komunisté vyčkávají na svou příležitost, jak se chopit vesla. Společenská nálada jim není nakloněna, to ovšem nevadí tomu, aby jí neovlivňovali výroky o chudobě a úpadku, tak jako v minulosti. Lež je hlavní komunistickou zbraní. Tomu jim ostatně i vehementně pomáhají jejich hloupější bratři socialisté z ČSSD, aby se mohli stát opětovně komunistickými oběťmi.

Je našim obrovským historickým omylem, že neproběhly soudy s komunistickými exponenty po vzoru Norimberských s nacisty. Nyní sklízíme ovoce hesel právdoláskařských „vohnoutů“: „Nejsme jako oni!“ Měli pravdu, nebyli jako oni, byli hloupí s hlavami vylízanými. Dnes se nám komunisté derou z děr jako rudé krysy. Buďme na pozoru, aby se nám havěť komunistická nezdravě nepřemnožila a nezačala řídit společnost. Jaké z toho jsou následky, mnoho nás pamatuje. Braňme náš právní stát, ač je plný nedostatků, tak oproti komunistickým zřízením, je rájem na zemi.

Je Vondrouš provokatér KSČM?

  • ANO (83%, 280 hlasů)
  • NEVÍM (11%, 36 hlasů)
  • NE (6%, 21 hlasů)

Celkem hlasovalo: 337

Nahrávání ... Nahrávání ...