Dnes mají bolševici a paraziti velký den

Tak už se všichni lenoši, vyžírky, socani, komanči a jiní paraziti dočkali. Dnes mají svůj den. Budou otravovat společnost na náměstích a ulicích. Jenže budou tam vůbec vidět? Nebo je to jen malá bublina, kterou budou média nafukovat? Dnešní levičácké maškarády se má podle nejoptimističtějších odhadů zúčastnit 100 tisíc lidí. To je opravdu marginálie.

Odboráři v české kotlině nejsou vesměs odboráři, jelikož pocházejí z Revolučního odborového hnutí, které je podle dnešních měřítek skoro teroristickou organizací – to co hlásali a co v minulosti konali. Marketing českých odborářů je jednoduchý, tedy jejich bossů, protože ti řadoví chudáci, stejně neví o co jde, že jsou zase a opět jen malým kolečkem ve velkém stroji a že o ně se nikdo nezajímá, jen oni mohou být užitečnými blbci a to pro zájmy jiných.

Tvrzení že dnešní maškaráda lenivé pakáže není organizována socany je liché, asi tak liché, že po neděli přichází pátek. Stačí se podívat kdo předsedá senátu, kdo je místopředsedou senátu, za jakou stranu tito dva pánové jsou a čím byli kdysi a čím byli před kdysi. Jsou to dva komunisti, odboráři, levičáci, socialisti, tedy jsou to co dnešní odbory představují. Jsou užvatlaní blbouni, kteří se snaží ovládat masy hlupáků. Jen štěstí, že hlupáků snad ubylo a že neovládají masy, nýbrž jen hrstku lenochů, tupců a jiné pakáže.

Proč je dnešek marginální? Proč je to jen bublina uměle nafukována médii? Tak marginální dnešní šaškárna odborů, které říkají stávka je v tom, že se jí zúčastní pouze 100 tis. lidí, to je v populaci něco pod jedno procento a to je statistická odchylka. Tedy je to jen bouře ve vylité sklenici vody, kde zůstaly jen kapky. A bublina je to proto, že všichni vědí, že dnešní pokusy o protesty stejně nic nezmění a média v dnešní době nafukují co se dá. Jedno jestli ta média jsou soukromá nebo veřejnoprávní, on český novinář je český novinář. A kdo je český novinář? To ať si každý udělá názor sám.