Den porážky německých okupantů

Vymývání mozků jede na plné obrátky. Místo, abychom slavili den porážky německých okupantů, kteří rozbili Československo, tak se oslavuje den vítězství nad nacismem. Ovšem v Československu žádná válka neprobíhala a ještě před začátkem II. světové války bylo Československo zničeno právě Němci.

německá führerin Angela “svině” Merkel

Jsou to stejní Němci, kteří nás nyní v Evropské unii nově okupují a zneužívají jako za Protektorátu Čechy a Morava. V rámci EU jsme nově protektorátem Bruselu, který je brutálně ovládán z Berlína. Vůdkyně Německa Angela Merkel si ničeho nezadá z odporností Adolfa Hitlera. Proto by jí měl stihnout stejný osud.

Československo ač nebylo přímo ve válce, tak mělo exilovou vládu a účastnilo se v boji proti Německé agresivitě a válečným zvěrstvům na obou frontách. Jak na západní, tak na frontě východní, kde německá vojska páchala nejodpornější genocidu Židů a Slovanů. Mnoho sovětských vojáků Rudé armády položilo své životy, abychom nemuseli žít pod nadvládou nacistů. Němci dodnes Slovany opovrhují a dokonce po II. světové válce totálně vymazali z etnické mapy Německa menšinu slovanských Lužických Srbů.

Je obrovskou lží a manipulací tvrdit, že nás Sovětský svaz neosvobodil, ale přišel okupovat. Na Jaltské konferenci bylo dohodnuto, že budeme plně osvobozeni Sověty, ale taktéž se dělo ve valné většině Rakouska. A SSSR tehdy v roce 1946 souhlasilo i s Marshalovým plánem pro Československo, tudíž by obě tehdejší velmoci mohly garantovat Československu vojenskou neutralitu, tak jako Rakousku.

Ovšem čeští komunisté provedli v roce 1948 puč, kterým sebrali moc z rukou lidu a zavedli zde bolševickou diktaturu. Tedy to byli Češi a nikoliv Sověti. Rusko v té době vůbec nebylo a v SSSR vládl gruzínský netvor Stalin.

Proto je důležité i dnes si připomínat, že Československo rozbilo Německo, Němci vraždili Čechy, okupovali Česko a proto si připomínáme především porážku Němců a až pak nacismu, jelikož nacismus, byl Němci plně akceptován. A právě jediné Češi dosáhli v likvidaci německých zrůd jednoho hrdinského činu, za který sice tvrdě platili i nevinní. Zlikvidovali jednu německou zrůdnou krysu Reinharda Heydricha.