Budete slavit dnešní cikánský den? Buďme všichni vycikání

Nevím jak mne to při pohledu na dnešní datum napadlo, ale asi to nebude tak složité. Je 8. duben takový běžný den, výjimečný jen tím, že je nějaký „Mezinárodní den Romů.“ Romů? Kdo to je? Cikáni na svém jakémsi kongresu usnesli, že se zapomene asi nejlépe na jejich historii, když se přejmenují z cikánů na Romy. (Pak na CD ROMY, DVD ROMY, HDD ROMY a tak dál, a tak dále.) Na jedno zapomněli, ono po ovoci poznáte je, ne po jménech.

gitan - cikan

gitan – cikan

No nic ale zpět k tomu cikánskému dni. To byl den, kdy si na vojně bylo celé mužstvo rovno, když všechna výstroj a ošacení se válelo na „buzer placu“ a počítalo se.

Určitě hoříte nedočkavostí, co ze mne vypadne. Že? No taková malá provokace, jak zrušit diskriminaci mávnutím proutku. Cikáni, aby se na ně lépe hledělo ze sebe udělali Romy. Tak stejným způsobem můžeme vyřešit kritiku ze zahraniční, kde se k menšinám chovají hůř než my. Staneme se všichni Romy a pak se všichni zpět přejmenujeme zase na cikány a diskriminace nebude. Zmizí mávnutím proutku.

Budeme si všichni lebedit na pracáku a dávkách, válet se a budeme si rovni. Jen kdo na to bude makat? Tak třeba naši kritici? Ve Spojených státech přestanou střílet černochy a za ušetřenou munici nás deset milionů přežije. Nevěříte? Tak za jeden měsíc, letošní březen, ve Spojených státech policie postřílela více lidí, než britská policie za sto let.