Pravdoláskařské zrůdy a zrůdičky mají dnes velký den

Pozor, pozor na hlavní příletovou plochu přistává na svém koštěti Šiklová, ceremoniál, za který nejvíce vděčíme Feru Feničovi, který tento geniální nápad dostal, může za chvíli začít. Ovšem velký díky patří i kulisákovi a přikulovači, po kterém se od dnešních dní a navěky bude Letiště Ruzyň jmenovat. Musíme poděkovat i Václavu Havlovi, že umřel a my můžeme po něm letiště pojmenovat.

Absurdní drama začíná. Tak jako by si jej sám Havel napsal. Při ceremoniálu byly krásné písničky cikánské minority v podání sboru mladých cikáneček, které vedl sám velký Kocáb. Jen Kulínský kolem slídil, jako mlsný psík, co kdyby…

Vzpomínáte si na tu šílenou hysterii, odpornost, teatrálnost, jak pravdoláskářské zrůdy a zrůdičky zasmraďovaly veřejný prostor, tím že tvořily novou ikonu a novou sektu právdoláskařů. Pro ně úmrtí jejich velkého guru bylo vysvobozením. Nyní si své úchylné zvrácenosti mohli vykládat, jak chtěli, a autor myšlenek a pojítko je nemohlo kritizovat, zemřelo.

S nápadem přejmenovat letiště v Praze po dramatikovi podprůměrné úrovně, přikulovači sudů v pivovaru, příležitostného cosi, sukničkáře a pak náhodou prezidenta, který osvobodil všechny komunisty a legalizoval je, tak s tím přišel Fero Fenič. Místo, aby se zasazoval o Hlinkovo letiště v Blavě, tak smradil tady.

Sehnal nějakých pofiderních 80 tisíc podpisů, aby zničil název letiště. A lobby různých právdoláskařských ouchylů mu pomohlo to protlačit i přes vládu, která je v duševní impotenci a bez názoru od svého jmenování. Stačilo, aby 80 tisíc lidí něco chtělo, a zbytek deseti milionů se musí těm zrůdičkám přizpůsobit. Jelikož pravda a láska, Vás s láskou přinutí, k pravdě své. Není to o svobodě, ale o diktátu, jelikož jen oni mají právo na názor, svobodu a oni jsou pomazaní pravdou. Jelikož jen tu svou šíří. To už je diagnóza.

Dnešního ceremoniálu odhalování písmenek na letišti se zúčastní 500 zvrhlíků a příznivců pravdolásky. A už nyní tito vyčítají prezidentovi a premiérovi, že odmítli účast na takovém zvráceném ceremoniálu. Nechápu, proč by vysocí ústavní činitelé měli být u výměny cedulek na letišti. Zúčastní se jednou a pak budou muset už pokaždé, když pracovníci letiště budou měnit i cedulky na toaletách?

Pozor, pozor na pátou kolej přijíždí rychlík z Brna EC 901 Břendolíno a veze pravdu a lásku z Moravy. Aby absurdní drama mělo své třešničky na vršíčku, tak ještě budou odhalovat Havlovy citáty, aby nebylo zapomenuto jeho perel o nepolitické politice a podobně. Všechna tato sranda s přejmenováním celkem asi za 3 miliony korun, které jsou veřejně přiznány. Gratulujeme pravdě a lásce, zase jednou zvítězila nad zdravým rozumem.