Česká republika je totalitním státem bez svobody slova

Divíte se titulku? Jak mohu tvrdit, že žijeme v totalitním státě bez svobody slova, když toto mohu napsat a publikovat? Ovšem pozor, nemám garanci, že za tyto řádky nebudu stíhán a třeba rok ve vazbě, aby mne soud pak třeba omylem neodsoudil a uznal nevinným. Ale co ten rok šikany vazebního věznění? Není to dost tvrdý trest za projev nebo publikovaný článek? Toto je totalitní metoda, když můžete za myšlenku být omezen na svobodě.

V naší společnosti se nezměnilo nikdy nic. Proklamace o nějaké demokracii jsou plytké, tak plytké jako, když komunisté mluvili o lidové demokracii. Náš režim nese jen rysy demokratičnosti, ovšem demokratický není. Náš režim uznává politickou korektnost, tedy doktrínu, která zakazuje volnou soutěž myšlenek a určité myšlenky morálně předem odsuzuje. Náš režim dokonce trestá některé myšlenky a jejich prezentování, ovšem nikoliv taxativně, abychom se v tom vyznali, ale elitářsky, kdy menšina rozhodla, co se říkat nesmí a co smí. Ovšem pozor, zase není pravdou, že když něco řeknete, že budete potrestání, jelikož na základě politické korektnosti, je zase určeno, že určitá osoba prohlásí něco, co je pro jiného zakázáno. Co je dovoleno pánovi, není dovoleno volovi. Toto není svobodný demokratický systém, to je totalita.

Několik příkladů zvrácenosti dnešního režimu, který je totalitní, jelikož omezuje svobodu slova. Můžeme polemizovat, zda může být svoboda slova omezena či nikoliv. V USA nemají svobodu slova nijak omezenou a žijí. Evropa má svobodu slova potlačenou a má problémy. Česká republika svobodu slova omezuje, ale neměří stejným metrem všem, tudíž je v tomto na tom ještě hůř.

Prodej a nošení na veřejnosti trička s masovým vrahem a teroristou Che Guevarou je v pořádku a nebude Vás za to nikdo stíhat, nebo dokonce věznit. Oproti tomu tričko s dalším masovým vrahem a teroristou Andersem Behringem Breivikem je jistou poukázkou na šikanu úřadu činných v trestním řízení a máte garanci jistého trestu.

Schvalovaní komunistického genocidia je zločin, dokonce když toto děláte prostřednictvím médií nebo před velkou skupinou osob je sazba přísnější, a přesto kdo byl potrestán za schvalování komunistické genocidy na české nebo světové populaci? Sám jsem vloni podával trestní oznámení na soudružku Semelovou, státní zástupce Cibulka celou věc odložil se zdůvodněním, že soudružka Semelová se ničeho nedopustila, jen využila svobodu slova.

Představte si, a to čistě teoreticky, že se postavíte, jako Semelová ke hrobu zločince proti lidskosti a masového vraha Gottwalda, ke hrobu nějaké nacistické zrůdy a budete jej vychvalovat, takovým způsobem jako to Semelová dělala u hrobu komunistické zrůdy a dokonce opakovaně. Než dokončíte první větu, tak budete putovat do kriminálu na hodně dlouho.

Navíc pokud Jiří Paroubek nazve svou stranu Národní socialisté – Levice 21. století je vše v pořádku a strana je Ministerstvem vnitra registrována. Paroubek sedí v Poslanecké sněmovně a nikomu nevadí, že propaguje národní socialismus, stejně tak jako všichni členové Komunistické strany Čech a Moravy, jelikož mají v názvu komunismus a tím propagují další zločinecký režim. A na druhuju stranu mluvte někde veřejně o národním socialismu a skončíte zase za mřížemi. To je svoboda a to je demokratický režim?

Není potřeba dávat dalších příkladů, prostě naše společnost není demokratická, jelikož selektivně určí, kdo může co říkat, zákonně zakazuje propagovat, jak komunismus, tak nacismus i fašismus, ale propagátoři komunistických myšlenek nejsou trestáni. Výmluva, že jsou demokraticky zvolení, neobstojí. Hitler byl taktéž demokraticky zvolen. Proto není rozdíl mezi těmito zrůdnými ideologiemi. Neposuzujme počty mrtvol. Každá ideologie, která má za sebou byť jedinou mrtvolu, je zvrácená a zavrženíhodná.

Pokud budeme hledat vysvětlení tohoto stavu, tak je to společenské trauma a špatné svědomí z minulosti. Většina populace za Protektorátu Čechy a Morava kolaborovala s nacisty. Ovšem jak se blížila Rudá armáda, tak všichni kolaboranti otočili a přidali se k odboji, vzhledem historickým konotacím byl pak tento odboj převážně komunistický. Takže kolaboranti nacističtí se stali komunisty a proto dodnes je propagování komunismu tolerováno, ač je to špatně a propagace nacistických myšlenek potíráno, kdy toto je správné.

Naše společnost se nikdy nezbavila strašidla své minulosti, tedy české malosti, kdy hrdiny zapovíme, tak jak byli zapovězeni atentátníci Heydricha, v době Protektorátu a byli kolaborantem vydání nacistům. A právě tento atentát nám velkou mírou dopomohl k postavení na stranu vítězných mocností. Dnešní společnost, stejným způsobem odsuzuje činy odbojové skupiny bří. Mašínů, kteří proti komunistům bojovali stejně jako proti nacistům.

Dokud se neozdraví společnost, která je v jádru nesvobodná a totalitární, tak můžeme prohlašovat cokoliv, ale nikdy nebudeme společností svobodnou. Naší společnosti by pomohl americký vzor – svoboda slova. Jenže pak bychom se sobě dozvěděli hnusnou pravdu, proto máme náhubky a tresty (i vazba je trest, pokud je aplikována na paragrafy, které svobodu slova omezují!!! ).