35. týden dal: Dementí islamisté se socialisty nastolují brutální totalitu

Dnešní představitelé evropské socialistické internace již začínají používat stejných prostředků jako nacionální socialisté v Německu před opanováním Německa nacistickou stvůrou Hitlerem. Ten taky nechával napadat politické oponenty. Dnešní socialisté ve Švédku již započali pořádat násilné demonstrace, kterými chtějí totalitními praktikami zabránit účasti ve volbách Švédské straně, která chce zamezit imigrantské kriminalitě a nelegální imigranty ze země vyhnat. Švédská pořádková policie 30. srpna ve Stockholmu zasáhla proti tisícům lidí, ty tvořili socialisté a islamisté.

35-týden-dal


Radek Velička pro www.svobodny-vysilac.cz

Tak ono je vcelku jasné, že islamisté, kteří v Evropě infiltrují socialistické strany, chtějí svůj slastný život na úkor původních obyvatel, bránit. Jenže ti hlupáci z původních obyvatel, kteří s islamisty spolupracují, si neuvědomují, že taky mohou být nakonec podřezání, když pak nepřijmou islamistický diktát.

V Belgii už islamisté vykřikují to světa, že pokud se Belgičanům v Belgii s nimi nelíbí, tak ať z Belgie táhnou.  Takto ukazují, že jsou islamisté dementní. Kdo by je asi živil?