Rychlí, blbí & agresivní

Rychlí, blbí & agresivní. To si takhle jedete a už na Vás na křižovatce čekají “rychlí, blbí a agresivní”. Jedou za Vámi několika ulicemi a u domu Vás začnou buzerovat, že prý “silniční kontrola”. S dotazem z čeho jsem podezřelý (chtěl i OP), tak z toho, že jsem nezastavil v čas na zvukové a světelné signály… Takže před tím nechtěli nic? Jen opravdu buzerovat a šikanovat? A proč na mě čekali na křižovatce. Kdo jim dal echo, že jedu?

Stejná dvojce nepříliš duševně majetných orgánů buzerovala a šikanovala mou osobu už vloni, prý jsem měl zakrytý výhled řidiče. Čehož si měli všimnout v hluboké noci. Taky na mě čekali skoro u baráku. Správní orgán jejich tvrzení, tedy dvou po. orgánů (orgán policejní, nikoliv pohlavní, ač je tam vůbec rozdíl?) vyvrátil s tím, že se to nedá nijak prokázat, co tvrdili. Takže šikana!

Dnes jen tak. Viděli mě jet? Nebo na něčí povel. Do roka a do dne? Ne. Už častěji, jak se bezmozek v uniformě orgánu zcela zbytečné a parazitující organizace “loučil”, tak se slovy: “Příští týden zase!”