Trest za to, že jen jsem! Agresivní prasata táhnou Prahou a mě živého nedostanou

Včera mi zločinci na facebooku oznámili, že jsem porušil zásady komunity a museli mi tak ti chudáčci odebrat odkaz, který jsem sdílel. A uvedli, že museli odebrat toto: . (Nic nevidíte? Správně, nic totiž neodebrali, jen blokovali).

Radek Velička

Takže vzhledem tomu, že můj účet na facebooku se stal obětí zločinecký agresivních buzerantů již několikrát, kdy byly texty o těchto deviantech odebírány, tak mi po odstranění, byla už zakázána možnost vkládat příspěvky na 24 hodin, na 3 dny, i na 14 dní, proto jsem byl nyní zablokován na 30 dní. A došlo tomu jen tak zcela náhodou teploušského řádění v Praze a přesně ve čtvrtek, tedy před vyvrcholením páchání kriminálních přečinů – výtržností buzeranty v ulicích, jelikož každý rok přímo na ulicích nazí šoustají.

Buzeranti otevřeně šíří jako zločinci v ulicích nenávist a policejní dobytek je chrání. Jak jinak – buzerant buzerantovi dobře udělá a je jedno zda má na sobě uniformu policie nebo podvázané kulky jako pes na vodítku.

Minulé ročníky jasně dokázaly, že Prague Pride nemá z homosexualitou nic společného, tato sexuální odlišnost nemá nic společného s devianty, kteří táhnou ulicemi Prahy. Slušný homosexuál by se Prague Pride nezúčastnil. Do průvodu se může zapojit je agresivní, netolerantní hovado, které polonahé táhne jako dobytek městem, kdy si vzájemně honí ohony, jako psi na ulici veřejnosti na očích. To není homosexualita, do je zrůdná deviace agresivních sviní.

Tak proto musím mít preventivně zablokován účet, abych toto nemohl na facebooku napsat. Ale to píšu a vy to čtete. Mě hajzlové živého nedostanete! Pravda zvítězí! Tyranie vždy padne, jelikož přitahovaný šroub jednou povolí, jak jej matka serve.

BAN za úplné nic