Vlastizrádní velezrádní pošukové ze Senátu

Myslí to ta senátní partička vážně s žalobou na prezidenta? Kdo ví. Nejspíš to vážně nemyslí, jelikož podle seznamu to jsou sice existence pofiderní a Senát připomíná místo maštale spíše kravín plný krav a volů, jenže takhle omezení nemohou být ani oni, proto to je jakéhosi druhu vtip. Sami vědí, že svým krokem mohou docílit jen odvolání prezidenta, který v době projednávání jejich návrhu u Ústavního soudu, už nebude prezidentem.

A z čeho partička směšných figurek ze Senátu prezidenta viní? Z činů na které má prezident ústavní právo, něco vyhlásit, někoho jmenovat či nejmenovat, něco podepsat či nepodepsat. Ono právě proto je tam volený člověk za toho prezidenta, aby se mozkem a rozumem rozhodl, co v rámci svým práv a pravomocí učiní. Z toho všeho je prezident Václav Klaus viněn. A proč tomu tak je? Jelikož na toto mají senátoři právo, které jim garantuje Ústava. A tady jsme u jádra zakopaného pudla.

Ti co se pod ten návrh podepsali, jsou patrně zvrácení až do morku kostí, nebo trpí něčím jiným, ovšem taky mohou mít specifický smysl pro suchý ostrovní humor. Oni totiž předpokládají a tady se vůbec nepletou, že součastný prezident nemá žádný smysl pro humor. Nastupující prezident to jistě potvrdí, jelikož toto zažil na vlastní kůži. A co by mělo být jako vtipné z myšlení těch senátorů, pokud myšlení a používání mozku vůbec schopni jsou? Vtip by mohl spočívat v tom loučení a mávání na prezidenta, jemuž končí funkční období. Tolik pozornosti, co se mu věnuje a to díky partičce osůbek, které to myslí tak dobře.

Ale nyní vážně. Prezident na své kroky, které učinil a jsou mu vyčítány, má ústavní právo. Senátoři mají možnost podat návrh žaloby k Ústavnímu soudu, podle předepsaných procedur. To jsou holá fakta. Senátoři, kteří se pod toto podepsali, jsou prostě už takoví. Jsou voleni lidmi. A jak vypadají lidé? Podívejte se kolem sebe: Závistivé hyeny, které už nepožírají jen mrtvoly, ale i slabší kusy, které ještě žijí. A když se jich dá dohromady více, tak jako těch senátorů, tak si troufnou i na velkého predátora. Svině nebude salónním švihákem, ani by byla ve fraku oblečena.

A tady máte seznam výtečníků, kteří buď přišli o rozum, nebo se baví a smějí se, jak dobře jim funguje předčasná předvolební kampaň na účet součastného prezidenta na vlně stupidity obyvatel, nebo jsou to jen takoví průměrní lidé, kteří mozek moc často nepoužívají a o rozumu ani nemluvě:

František Bublan (ČSSD),
Miroslav Antl (BEZPP- bez politické příslušnosti),
Eliška Wagnerová (BEZPP),
Jiří Dientsbier (ČSSD),
Miroslav Nenutil (ČSSD),
Miroslav Krejča (BEZPP),
Miloš Janeček (ČSSD),
Marta Bayerová (KSČM),
Tomio Okamura (BEZPP),
Zdeněk Michálek (BEZPP),
Radek Sušil (ČSSD,
Jan Žaloudík (BEZPP),
Eva Syková (BEZPP),
Petr Šilar (KDU-ČSL),
Alena Dernerová (Severočeši.cz),
Jan Horník (BEZPP),
Vladimír Plaček (ČSSD),
Alena Gajdůšková (ČSSD),
Ivo Bárek (ČSSD),
Jiří Šesták (HOPB),
Pavel Lebeda (BEZPP),
Božena Sekaninová (ČSSD),
Eva Richtrová (ČSSD),
Hassan Mezian (ČSSD)
Miloš Malý (ČSSD),
Jan Veleba (BEZPP),
Pavel Trpák (ČSSD),
Zdeněk Škromach (ČSSD).