Spící Růža Karel prezidentem?

Na pivo zajdu skoro s každým. Proč? Protože člověk, který zajde na pivo je mi sympatický, u piva se u nás řeší hodně, vlastně vše. U piva řešíme fotbal, ženský a politiku. Proto jsem při kampani knížete Karla zašel na pivo i s ním a stalo se tak, když byl v Ostravě. A padla tam i otázka ohledně jeho prezidentské kandidatury. Jaká byla knížecí odpověď? “Na prezidenta budu kandidovat jedině v přímé volbě. Nejsem prodejná děvka, abych byl v parlamentu obchodován. Já u toho byl a bylo to nechutné,” tak se kníže Karel vyjádřil o své potencionální kandidatuře a o poslední volbě prezidenta stávajícího.

Co to znamená, že kníže Karel kandidovat bude i ve volbě nepřímé? Je buď jen obyčejným lhářem, nebo je prodejná děvka? Kdo je vlastně kníže Karel? Celým jménem Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena von und zu Schwarzenberg.

Ladislav Bátora čelil a stále čelí hysterické kampani různých existencí, včetně té knížecí, a to o jeho jasnosti pouze prohlásil, že je jen starý chudáček. Jenže kníže Karel není jen starý chudáček. Navíc je to s největší pravděpodobností také senilní člověk, který usne, kde může, poslintá se u toho a po procitnutí začne všechny kolem urážet, nebo protěžovat “sudeťáky”.

Co je tedy kníže Karel? Obyčejný lhář nebo prodejná děvka? Dnes jak jsem jej viděl v televizi, tak při prohlášení, že bude kandidovat na prezidenta i ve volbě nepřímé, nespal, neslintal, ale bděl a sám to řekl. Protože šlechtic nikdy nelže, tak se sám postavil mezi své kolegyně na E55 v Dubí.

Bravo, prezident šlechtického původu v zemi Masaryka. Jen by mne zajímalo, kdo bude “ochránce” nového prezidenta, když ten sám o sobě prohlásil, že je tím, čím je. Už vidím bratra Kalouska, jak se do této nové role staví. Král a šašek? Ne loutkovodič a šašek. Pane kníže, kdo vám napsal scénář k takové absurdní komedii, kterou s námi hrajete? Snad jen váš přítel Václav Havel.

Co dodat závěrem? Nejsem šlechtic, ale zase nejsem srab. Takže pane kníže, pokud si zvolíte pistole, tak určete místo. Já si za svými slovy oproti vám stojím. Zvažte, co je pro vás lepší, být prodejnou děvkou nebo lhářem? Pokud si zvolíte lháře, tak od vás očekávám omluvu, jelikož jste mi u piva v hospodě lhal. To se dá odpustit. Ovšem pokud si vyberete prodejnou děvku, tak si omluvu nechte, od těch jí slušný člověk nepřijme.