GLOSA: Další bolševické hovado bude krajským zastupitelem

Josef Vondruška je bývalý poslanec za zločineckou KSČM, která má na rukou krev politických vězňů, pak je to bývalý komunistický bachař, který bil a mučil politické vězně, navíc je dnes stále za tato zvěrstva, která páchal v Minkovicích souzený, ovšem za svou partaj plnou tupých lidských odpadů, zločinců a kreatur (KSČM), bude krajským zastupitelem Libereckého kraje.

Kdy se už zbavíme taktových hovad? Je křesťanské je nechat dožít, ale je taky legitimní je vypudit z veřejného prostoru, je ostudou, že v 21. století může člověk, který mučil jiné lidi, jen díky tomu, že měli jiný názor, zastávat takové funkce. Je ostudou, že jsme poslední členský stát v EU s komunistickou stranou bolševického typu. Je ostudou, že socialisti v ČSSD ústy Škormacha vyzývají své bývalé soudruhy, aby se reformovali. Mají je vyzývat, aby se rozpustili.

Ono bývalý komunista je asi jako bývalý černoch. Je důležité si taková lidská hovada jako je Vondruška připomínat a připomínat jim jejich minulost. Aby pak zalezli jako krysy zpět do svých děr. Jenže oni asi nezalezou, jelikož to jsou bezedná hovada.