GLOSA: 7. Listopadu 2012 začala Velká Nečasova Socialistická Revoluce (VNSR)

Nečas nepotřeboval ani Auroru k výstřelům na Ledový palác. Nečasovi stačilo „odstřelit“ tři poslance, kteří se z něj mohli už jen pozvracet a složili mandát. Místo těch třech přiběhli tři ratlíci, kteří budou svému pánovi Velkému Nečasovi sloužit do roztrhání těla. Jeden obzvláště. Nějaký psík Pekárek, tem je ODSouzený k žaláři, za braní úplatků, zatím nepravomocně a soudce si už láme hlavu, co s ním.

A Velká Nečasova Socialistická Revoluce (VNSR) začala. Sněmovna, která se nemohla demokraticky na ničem dohodnout. Místo kde neplatily argumenty a protivník se nepřesvědčoval, jen se vydíral, a bylo mu vyhrožováno a byl zašlapáván a potírán, tak to místo se rázem změnilo na místo popravy „pravicové“ politiky ODS z rukou kata Velkého Nečase.

Sněmovna po VNSR schválila církevní restituce, kdy stát vyhodí stovky miliard, v době kdy se škrtá a šetří, kde jen se dá. Sněmovna schválila kontroverzní reformu penzí, o které i ekonomové tvrdí, že to není reforma, ale deforma. A dále sněmovna schválila úchylárnu: Neplatíš výživné, nebudeš řídit auto. Nevím jak výživné a řidičák souvisí. To ovšem je Velkému Nečasovi jedno. Zavedl tady novodobé nevolnictví. On je asi hermafrodit, jelikož se vždy stavěl na špatnou stranu, co se rodinného práva týče, stačí si vzpomenout na dobu, kdy byl ministrem sociálních věcí.