Tupé komunistické hordy chtějí zase zneužít 17. listopad

Komunistická arogance je bezbřehá. Tyto rudé zrůdy se nezastaví před ničím. Když musejí, tak lžou. Když musejí, tak mučí lidi. Když musejí, tak vězní lidi. Když musejí, tak z lidí dělají otroky. A pokud jim ani toto vše vyjmenované nepomůže, tak vraždí. Z krve obětí komunistických zrůd z celého světa by rudá řeka tekla snad do nekonečna. Psychopatičtí lháři, manipulátoři to jsou komunisté, jak ve stranách komunistických, tak socialistických, v odborech nebo v nějakých úchylných iniciativách a tito chtějí zneužít dnešní den. Nejen, že budou porušovat platnou legislativu, tak jak to tato verbež dělá vždy, ale hlavně budou lhát.

Listopad 89 byl vlastně prvním zneužitím 17. listopadu komunisty. Tehdy chtěli studenti uctít oběti nacistické zvůle, ovšem byli zneužiti starými komunisty. Ti věděli, že situace je neudržitelná, tak zaranžovali s novými neokoukanými komunisty a účelově pěstovanými hovady, které si StB piplalo jako v inkubátoru (část Charty 77), sametovou taškařici. Aby občané cítili změnu, a oni o své pozice a finance ze zlodějen na nejvyšší úrovni nepřišli.

Vyměnili jsme normalizační garnituru za garnituru takzvaně postkomunistickou, která od komunistů pomalu, ale i s nimi, přebírala veřejnou moc. A dále organizovala převzetí nově vznikajícího kapitálu, do rukou předem připravených. Následné privatizace byly už jen rozdělení drobtů.

Zbavili jsme se Husáka, Jakeše, Biľaka, Štěpána a jiných exotů, aby je nahradili Čalfa, Komárek, Dlouhý, Zeman, Palas, Grégr, Tlustý, Fischer a jiná hovádka. Komunisté si ještě na sklonku roku zvolili nového komunistického prezidenta. Posledním prezidentem všech komunistů a jiných oblud sjednocených v Národní frontě byl Václav Havel. Tehdy mohl opustit StBácký inkubátor, kde si jej piplali jako debila pro oblbnutí mas.

Proto nedovolme, aby komunisté se vůbec pokoušeli zneužívat dne 17. listopadu, jelikož už jednou se tento národ do komunistické pasti nalíčené k tomuto dni lapil. Proto nedovolme, aby komunistické hlasy sílely. Je jedno, odkud se ozývají, jestli jsou to bolševici z KSČM, KSČ, Odboru, ProAltu, bolševické a zároveň úchylné iniciativy STOP Vládě nebo z úst různých kreténů a šílenců, co z kuličkových pistolek střílejí.

Považujme vše komunistické a socialistické za zlo. Za pokušení pekelné, kdy jsme zkoušení. Vždyť jako antikrist se nám snaží nabízet něco, za nic. Tomu nevěřme. Nikdy není nic bez přičinění a bez práce. Protože až nadejde čas, tak ti tvořiví tu lenivou a zlodějskou levicovou lůzu pošlou, tam kam patří.