Studenti, protestujte proti rudé a nelidské stvůře Beborové, ale nevzývejte Havla, byl stejný!

Studenti, Vaše aktivity proti komunistické, nelidské, odporné a slizké stvůře Beborové jsou chvályhodné, ovšem berte na vědomí, protože jste to nezažili, že Václav Havel byl jí roven. Vám dnešní doba, předkládá Havla jako jakousi morální autoritu. Ovšem on nebyl tím, zač je dnešními překrucovači historie vydáván. Byl to právě on, který zapříčinil, že Beborová a všichni komunisté nejsou minulostí, jelikož jim dal generální pardon a jelo se dál. Havel je ten, kdo vás vyhnal do stávek, protestů, proto je hloupé si jej brát jako ikonu vašich protestů a svolávat cokoliv na 18. prosinec, pokud to nemá být oslava.

Jste dospívající mládež, která se narodila již do doby, kdy byl Havel glorifikován, ale právě těmi komunisty, kteří ustoupili do pozadí všeho dění. Nevím co Vás, milí studenti na školkách učí, ale historická fakta neuškodí: 29. prosince 1989 byl soudruh Václav Havel zvolen posledním prezidentem Československé socialistické republiky, přísahal na ústavu ČSSR, kde byla ukotvena vůdčí úloha KSČ. Havel přísahal na věrnost socialistického zřízení a věrnost socialistickému lidu. Do posledních chvil svého života, tyto přísahy dodržoval.

soudruh Havel a soudruh Adamec

Havel taktéž jmenoval vládu, kde premiérem byl Marián Čalfa, komunista a ve vládě byli jak komunisté, třeba Vladimír Dlouhý (neúspěšný nominant na prezidenského kandidáta), tak členové stran Národní fronty. Národní fronta, milí studenti, byla široká národní koalice stran tolerovaných komunisty za minulého režimu, kde se jako hrálo na demokracii, ovšem komunisté měli lidovou demokracii, proto se musel poslouchat ÚV KSČ, tam bylo vždy poslední slovo. V Národní frontě byl například, ty co znáte, Mirek Kalousek nebo také Jirka Paroubek a další a další.

soudruh Havel a soudruh Čalfa

Namítnete-li že byl Havel vězněn, tak Vám odpovím, ano byl. Jenže leckdo se neměl, z ostatních občanů, v té době lépe na svobodě, jak Havel ve vězení. Že byl pod kontrolou StB? Byl, ale kdo si tehdy jezdil v Mercedesu a kouřil „ameriky“? (cigarety západního původu). No StB jej nehlídala, proto aby nemohl něco on dělat, ale spíše jej hlídala, aby se mu nic nestalo, protože mezi exilovými odpůrci komunistů v době normalizace nebyl oblíben.

Když se Radek Mašín ptal Boba Obdržálka, který byl o dění zde informován, protože byl v té době taky vězněm v komunistických kriminálech, ale trošku jiných kriminálech, horších, kdo jsou chartisti, tak dostal odpověď: „To jsou komunisti!“ Pro hrdinu protikomunistického odboje byl Havel jen kretén pěstovanej StBáky.

Ale pozor! Havel neměl odpůrce jen v exilových odpůrcích komunismu, ale i v místních, například dlouholetý protikomunistický bojovník Petr Cibulka, kterého Havlův režim zlikvidoval, jako normalizační režim likvidoval své odpůrce a udělal z něj vyšinutého blázna, o Havlovi prohlásil: „Vašku, jsi prase a hovado!“

Milí studenti, dávejte si pozor na historické lži. Tak jako soudružka Beborová, znevažuje politické vězně a je nízkou lidskou čeledí, tak stejný byl i Havel. On taky překrucoval dějiny, jelikož sám byl soudruhem soudruhy vychovaným, aby se jiným soudruhům nic nestalo a přešli z jednoho režimu do druhého. To že nyní máte Beborovou je taky vina Havla, jako zbylých čtyřech pětin společnosti, které s komunisty kolaborovali.

Kdo je disidentem éry Václava Havla a jeho lží s nenávistí?

  • pan LADISLAV BÁTORA (41%, 758 hlasů)
  • pan KAREL KRYL (22%, 412 hlasů)
  • paní ZDENA MAŠÍNOVÁ (19%, 350 hlasů)
  • pan VLADIMÍR HUČÍN (11%, 209 hlasů)
  • pan PETR CIBULKA (8%, 142 hlasů)

Celkem hlasovalo: 1 871

Nahrávání ... Nahrávání ...