GLOSA: Schwarzenberg stejný zemský škůdce jako zhovadilý Havel

Vypadá to, že havloidní fronta prostřednictvím vlastizrádce a zemského škůdce Schwarzenberga zhatí naše podnikatelské aktivity v Ázerbájdžánu, jelikož Schwarzenberg se probudil ze spaní a tamního prezidenta a jeho politický systém urážel. Takto už zhatil milionové investice na Srí Lance. Kdyby byl Schwarzenberg povinen zaplatit veškeré škody, které způsobil svou nevymáchanou hubou, všechny zakázky které našim podnikatelům zhatil, tak by mu na toto nestačil veškerý jeho majetek.

V tomto si může podat ruku se stejným zhovadilým zemským škůdcem Havlem, který zlikvidoval kompletně československý zbrojní průmysl a tím dal prostor americkým a německým zbrojařům, čímž se zapříčinil i k rozpadu Československa. A pozváním Dalajlámy, nějakého šaška v oranžovém ručníku, započal krach kopřivnické automobilky Tatra, která se v letošním roce ocitla v konkurzu a byla vydražena.

Je zděšením, že tyto dvě osoby mají vůbec nějakou podporu v naší společnosti. Havel je vydáván skoro za boha a sám to byl největší škůdce našich dějin, který nás zaprodal. A Schwarzenberg nejde jen v jeho stopách, autor je přesvědčen, že právě Schwarzenberg byl Havlův loutkovodič, co se týče západních mocností, kdy za komunisty Havla vodil jeho oblíbenec soudruh Čalfa.

Schwarzenberg není žádný noblesní šlechtic, nýbrž je to jen podlé lidské hovado, které škodí našemu národu, tak jako jeho celý rod po dlouhá staletí, kdy nás žene do německého područí.