Chce být Slávek Sobotka českým Adolfem Hitlerem?

Šibenice sem, šibenice tam. Nesli je odboráři a nyní demonstranti na demonstraci, kterou spolupořádala Národní demokracie. Nebudu se vyjadřovat k šibenicím, ani tomu cirkusu, bylo to velmi promyšlené, jak se dostat do médií. A podařilo se jim. Národní demokracie je mimo mediální tmu, mluví se o ni. A to asi bylo cílem Adama Bartoše, který chodil po Praze v průvodu s oprátkou a jeho příznivci se šibenicemi.

Slávek připraven na co? Na Babiše s felací?

Slávek připraven na co? Na Babiše s felací?

Nejzajímavější je postoj Slávka Sobotky, to je to “socanýský plešatý cosi,” co se tak hloupě směje a myslí si, že je premiér, ale je jen tak prostoduchá podržtaška Andreje Babiše. On se přidal ke kritice chovance z Ministerstva vnitra Chovance, taky od socánků, že prý postup police byl absurdní.Vyčítal policii, že nezasáhla vůči šibenicím, ale vůči narušitelům demonstrace, tedy politické činnosti v ulicích. Policie učinila správně, jelikož neznáme zákona, který by zakazoval nosit maketu šibenice. Ovšem známe protiprávního jednání narušování demonstrace. Proto policie zasáhla jak zasáhla.

Volání Sobotky po tom, že policie měla zasahovat proti demonstrantům a zelené pomatené idioty, kteří narušovali průběh demonstrace, měli nechat být zavání tak trochu nacistickým Německem a Hitlerem. Jeho partaj napadala a narušovala demonstrace politických odpůrců. Sobotkova kritika policie tedy nese pachuť po Hitlerovi. Styď se Slávku.