GLOSA: Führerin Merkel an dem Griechisch-Protektorat

Vůdkyně přiletěla zkontrolovat veškerý poddaný lid, žijící v Protektorátu Řecko, který si ustanovila. Konečně přišla na to jak se vejít do řeckých srdcí. Její přivítání bylo famózní. Ulice byly plné lidí. Všichni ji zdravili máváním, svastikou a oranžovými vlajkami.

Její oko nemohlo zůstat suché. O takovém přivítání se jí ani nesnilo. Ona totiž ví, jak protektorát ustavit. Protektor musí být stejné národnosti, jako obyvatelé protektorátu. Proto její volba na Andrease Samarase byla tou nejsprávnější. Po krátkých a emocionálních projevem, plných gestikulací a silných slov, se rozloučila typickým pozdravem a slíbila, že IV. říše bude tisíciletá a překoná slávu všech. Na letišti se s vůdkyní loučily davy provoláváním: „Jedna vůdkyně, jedná říše za jedno Euro!“

Turné vůdkyně Merkel v Řecku započalo. Na svých cestách po IV. říši navštíví ještě Protektorát Itálie, Protektorát Španělsko, Protektorát Portugalsko, Protektorát za Kanálem Irsko a při cestě zpět se staví u svých největších spojenců ve Francii, aby zjistila, jak rychle postupuje germanizace Francie po vzoru, co není turecké, je málo germánské.