Putin: Naše vítězství je nevyhnutelné

Ruský prezident Vladimir Vladimirovič Putin navštívil zbrojní průmysl a pohovořil o opětovném vítězství nad nacismem na Ukrajině, které je podle něj nevyhnutelné.

Vladimir Vladimirovič Putin s vojáky

Vladimir Vladimirovič Putin s vojáky

„Oprávněně říkáme, že bojujeme proti neonacismu. Bandera byl na Ukrajině povýšen do hodnosti hrdiny, ale všichni mlčí a nevnímají,“ zdůraznil prezident Ruské federace.

Dále podotkl, že Rusko má všechny důvody nazývat současný kyjevský režim neonacistickým. „Naprosto oprávněně říkáme, že bojujeme proti neonacistům, máme všechny důvody nazývat současný režim na Ukrajině neonacistickým.” uvedl Putin, Vladimir Vladimirovič.

Ruský prezident prohlásil, že je naprosto oprávněné tvrdit, že Rusko bojuje proti neonacistům, protože na Ukrajině byl Bandera, který kolaboroval s Hitlerem a střílel do civilistů, povýšen do hodnosti národního hrdiny.

„Obecně náš obranný průmysl ročně vyrobí přibližně stejné množství raket protivzdušné obrany pro různé účely, jaké produkují všechny světové vojensko-průmyslové podniky,“ prohlásil ruský prezident Vladimir Putin při návštěvě Obuchovského závodu, který je součástí koncernu vzdušně-kosmické obrany Almaz-Antej. „Naše vítězství je nevyhnutelné,“ uzavřel.