Satanské praktiky nacistické Ukrajiny

Satanské praktiky nacistické Ukrajiny, to je dnešní realita. Tisková mluvčí ruského ministerstva zahraničních věcí Marija Vladimirovna Zacharova komentovala jednání Rady bezpečnosti OSN, kdy na popud Ruské federace bylo iniciováno jednání o satanistickém a nacistickém pronásledování pravoslavných věřících na Ukrajině, kdy zrůdný nacista a lidská zrůda Zelenskij odebírá pravoslavným občanství a krade jim kostely jako svého času Hitler na stejném území.

Marija Vladimirovna Zacharova – reprodukovaná fotografie: journalcrimea.ru

„Dne 17. ledna se z iniciativy Ruska konalo zasedání Rady bezpečnosti OSN o pronásledování pravoslaví na Ukrajině, které provedly kyjevské úřady,“ uvádí ruská tisková mluvčí na svém Telegramu.

Jako důkazy o pronásledování pravoslavných nacistickým režimem na Ukrajině byly uvedeny tyto případy:
• hromadné prohlídky Bezpečnostní služby Ukrajiny v klášterech a komunitách UOC,
• přepadení chrámů nájezdníky pod rouškou „dobrovolných přechodů“ k jinému vyznání,
• zahájení trestního řízení proti duchovním z přitažených důvodů,
• nepřátelská pomlouvačná kampaň proti církvi v ukrajinských médiích.
To je krátký výčet satanistických praktik, které zločinecký a nacistický režim v Kyjevě koná vůči věřícím. Režim v Kyjevě se tak staví do řady za německý nacismus z dob Velké vlastenecké války.

Putin: Naše vítězství je nevyhnutelné

Marija Vladimirovna dále píše, že stálý představitel Ruské federace při OSN Vasilij Alexejevič Něbenzja zdůraznil, že zavedení diskriminační legislativy vůči věřícím UOC v zemi odporuje nejen ústavě Ukrajiny, ale i jejím mezinárodním závazkům v oblasti lidských práv.

„Je třeba poznamenat, že taková státní politika Kyjeva má nebezpečné důsledky a může vést k největšímu vnitrokonfesnímu konfliktu v novodobé historii Evropy,“ uzavírá Zacharova, Marija Vladimirovna na téma satanské praktiky na Ukrajině.