Pověste jí vějš, ať se houpá. Pověste jí vejš na Brandenburger Tor

FEJETON | Jsem osobně nepřítelem násilí, ale ono se asi opakuje historie, že to v Německu vypadá zase na nějaký mezinárodní tribunál, který bude jako nacistům rozdávat špagáty dnešním německým politikům. Zvolí si zločinecká zrůda Angela Merkel stejný osud jako její vzor Adolf Hitler a vezme si jedu a ustřelí si u toho hlavu?

Merkel - politická a lidská mrtvola

Merkel – politická a lidská mrtvola


Německo je v troskách. Je ve stejných troskách jako po druhé světové válce a zase jej zničili Američani, kdy kolaborující Merkel na příkaz Bílého domu a tamního šaška vzkázala migrační svoloči, že je všechny přijímá. Tento týden jí dovezli autobusem pár nadržených samečků, kteří přišli z Blízkého Východu a myslíte, že jim Angela roztáhla nohy? Ne. Ani se na ně nepřišla podívat.

Mládenci se zklamaní vraceli do Bavorska na ubytovnu. Nevybouření a nadržení. Proto je možné očekávat další sexuální útoky. Pokud už si je Merkel pozvala do Německa, tak by měla každého ukojit. Jim je to jedno, že to je ohavná stařena se svěšenými vemeny. Oni jsou zvyklí ojíždět i oslice a jiné domácí zvířata.

A pokud Merkel odmítne roztahovat pravidelně nohy migrantům, tak by měla být postavena před tribunál pro zločince a souzena za každou znásilněnou ženu, nebo ženu, která byla obtěžována či dokonce Mu-Slimáky zabita. To by jí pak asi opravdu čekal jen ten špagát někde na šibenici u Braniborské brány.

Ficki Merkel

Ficki Merkel