Proč i migranti ve Francii volili Národní frontu?

Lidé mají ve své genetické výbavě zakódován pud sebezáchovy, ten se vyvíjel co lidstvo samo. Není proto s podivem, že migranti, kteří se ve Francii usadili a žijí tam nějaký čas, se rozhodli volit Národní frontu, které předsedá charismatická Marine Le Pen.

Marion Maréchal-Le Pen a Marine Le Pen | foto: VlasteneckeNoviny.cz

Marion Maréchal-Le Pen a Marine Le Pen | foto: VlasteneckeNoviny.cz

V českých médiích, které šíří dnes už jen lži a propagandu Evropské unie, která je nástrojem Spojených států ke kolonizaci Evropy, se nic podobného nedozvíte. Ovšem je to zcela logické. Francouzští voliči, kteří do Francie dorazili jako migranti z tehdejších francouzských kolonií, jelikož jim je francouzské prostředí blízké, mají také pud sebezáchovy. A vědí proč svou domovinu opustili.

Lidé kteří migrovali do Evropy před několika desítkami let a zapustili ve Francii kořeny vědí, že když jejich kultura masově dorazí do Francie, tak jejich životní osud by přišel vniveč. To před čím utíkali, se na ně valí. To je hlavní důvod proč jsou solidární s francouzskou většinou a volí také Národní frontu. Oni vědí, co by se stalo z Francií, kdyby se splnily zvrácené sny multikulturalismu.

Ovšem ještě existuje další pohled. Takový sobecký. Prostě si integrovaní migranti řekli: Nechceme konkurenci a budeme také francouzští vlastenci a pomůžeme Národní frontě, aby nás tady nebylo více. Dnes se nám žije dobře, ale když dorazí migrantů vice, tak přijdeme o to co už tady máme.